Результати пошуку

1. 1.11

Пільги інвалідам 2групи

Ми ж хочемо бути в ЄС. Чи не так? За критеріями ЄС і мій 32-х річний досвід перебування в Європі не, як турист або біженець - людина, яка володіє житлом у місці, земельну ділянку, заміський будинок, власний гараж, відноситься до Вищого класу.
  2. 1.11

Пільги інвалідам 2групи

Є два поняття: володіння зброєю і її застосування. Поясніть, як можна однією рукою стріляти з гладкоствола або нарізняка, що мають вагу більше 3 кг.???? З короткостволом питань НЕ має. Не треба бути провокатором і давити на жалість. Ви так думаєте, це Ваш вибір. І при чому тут ті, хто воював????
  3. 1.11

Пільги інвалідам 2групи

З іншої сторони, людина не ходяча це 1-а група. Власне, 1 раз на три роки треба проходити медкомісію, то яким чином, мисливець, що майже не ходить і якого возять; інший з непрацюючою рукою пройшли медичну комісію??? У мене була 2-а група, але через 1,5 роки зняли. Я нікого не переконую але має...
  4. 1.11

Пільги інвалідам 2групи

Це інше. Колись була спілка інвалідів. І були виробництва для інвалідів. У мене працює людина з ампутацією на протезі після війни.
  5. 1.11

Пільги інвалідам 2групи

Всі претензії до дипломованих лікарів. А якщо комусь хочеться стояти на номері з людиною, що не стоїть на ногах або не з прцюючою рукою, то це ваш вибір.
  6. 1.11

Пільги інвалідам 2групи

Людина з обмеженими можливостями і вогнепальна зброя - Ви серьозно??????
  7. 1.11

Пільги інвалідам 2групи

Друга група не відноситься до людей з обмеженими можливостями. Крім того, 2-у групу треба підтверджувати кожні 6 місяців. Власне, пільги це Совдепівське насліддя і його треба викоренити.
  8. 1.11

Куплю Howa 1500/Weatherby

Калібр?
  9. 1.11

Sig Sauer 716i Tread

152895,00 грн. Реальному Покупцю з "Зеленкою" на руках, торг.
  10. 1.11

Mauser K98

Вітаю, Давно вже продано.
  11. 1.11

Mauser K98

$3725
  12. 1.11

Меркель 2000Е, кал. 20/76, ФРН

$4276
  13. 1.11

Чеккерінг

Нікого не слухайте. Шукайте і купуйте тільки заводський інструмент. Пояснюю чому. Для нарізанні насічки використовується три інструменти: 1-й на вході; 2-й на площині; 3-й на виході. 4-й для бордюра. І всі вони мають різний профіль зубів і зуби тільки з одної сторони. Крім того, сама насічка...
  14. 1.11

Зв'язана картечь

Звідки така інфа? Бойова зброя, що була видана повинна бути здана. Інше питання, що списки на її видачу були знищені.
  15. 1.11

Зв'язана картечь

Не вандали, а дотримання Закону про обіг зброї. В Польщі, якщо строк зберігання протермінований, то о 0 год.01 хв. , вже стук у двері і конфіскація, великий штраф, а потім знищення. На комісійний продаж іде тільки коштовна зброя.
  16. 1.11

Зв'язана картечь

Так. Спробуйте.
  17. 1.11

Чеккерінг

Не купите, бо ніхто тут не має грошей і тому немає сенсу пропонувати.
  18. 1.11

Чеккерінг

Не зробите.
  19. 1.11

Зв'язана картечь

Супер боєприпас, але багато мороки. Кращий варіант це залиття парафіном. На 50м розліт складає до 12 см. У мене виходило, що снаряд фрагментувався на 3-4 окремих снаряда. Все супер.
  20. 1.11

Куплю насадку Парадокс

Нацих дулках хіба зовнішня різьба?
Зверху