Результати пошуку

1. Peresvetk

Порох NobelSPORT

тогда вопрос или к пороху, или весам. У товарища 1,25Х24, звезда - не перезаряжает, докрученные матрицей - без вопросов.
  2. Peresvetk

Порох NobelSPORT

Закрыт звездочкой? Докрутка использовалась?
  3. Peresvetk

Дробь

Сереня, 35 кг получил. Дробь как всегда - бимба !!!!! Спасибо, что разделил посылочку на 2 части ))))
  4. Peresvetk

Порох Ао +куля.

я пытался спросить с какой частотой он крутит, потому как рабочая частота матриц 800-1200
  5. Peresvetk

Порох Ао +куля.

чем закручиваете? Дрель, станок, шуроповерт? Сколько оборотов крутит?
  6. Peresvetk

Как правильно сдать ружьё?

Теж після смерті батька залишився Тоз БМ, прийшов у дозвільну, ну і без всяких зеленок, мені його записали у книжечку........ Єдине, що мої і батька рушниці зареєстровані в одній дозвільній... Заплатив тільки за перереєстрацію
  7. Peresvetk

З Днем Народження Сергію,Serqo 771

Блін, про@бабли...... Серього, здоров’я у всі органи та грошей у всі кишені, тільки не переплутай ))))
  8. Peresvetk

Свавілля поліції

12.13. Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо. Під час перенесення або перевезення зброї та боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них власник...
  9. Peresvetk

Весы для пороха

http://www.ukrtexzbut.com.ua/rus/catalog/radio-radiopriemnik-vesy-chasy-radio-chasy-komplektujushie-pk/vesy-dlja-zolota-portativnye-mini-vesy-juvelirnye/all/all/all/28956
  10. Peresvetk

Весы для пороха

точность +/- 0.1 грейна (+/- 0,006g)
  11. Peresvetk

Сверловка ствола и бой ружья

ну это ведь личное дело каждого с чего стрелять и какие ружья покупать? У каждого свое понятие комфорта. Ведь мало желающих жить в комуналках, а выпендриваются и квартиры большие покупают, дома там всякие ))))
  12. Peresvetk

да тут вообще ленинизмом пахнет - всех уровнять и под одну гребенку. Если товарищ купит классное ружье, которое он хотел и у него есть возможность, я только за него порадуюсь. По такому принципу жить не хочется ))))
  13. Peresvetk

Уже давно кольт всех уровнял )))
  14. Peresvetk

Спиртные напитки которые готовим сами!!!

То вас зовсім не бентежить, що йоду в горіхах 0,003 мг на 100 гр?))) Спробуйте хоча б пробу з крохмалєм)
  15. Peresvetk

Питання чиєї класики? І хто сказав, що самогон це класика? То зневага до себе і шлях до сивухозалежності. Солодкі напої не п'ю, не люблю. Своя водка (не самогон) та свій джин мій вибір)
  16. Peresvetk

добавляють біле сухе. Точніше після того як злили ночіно з горіхів, горіхи знов заливають білим вином та добавляють сахар. Виходить не міцний напій схожий на вермут
  17. Peresvetk

эдак вы и джин борматухой назовете)
Зверху