Результати пошуку

1. Паганель

Продаю бельгийское ружье

Весь антабки 10 г приплюсуйте к указанному на стволах - получите реальный вес, который должен быть. В первом посте ТС указал общий вес , но эта цифра не реальная.
  2. Паганель

Продаю бельгийское ружье

А цевьё отдельно взвешивали , или всё ружье ? :cool::cool::cool::cool: Вес стволов на 10г ниже указанного на стволах
  3. Паганель

Бельгієць ,німець ,чи англієць?

Ця рушниця кусок іржавого металу. Ні до чого не придатна. Це «утопленник» , пролежало в воді - рік, чи значно довше. Звідси такі глибокі раковини ! Ви просили розібратись в клеймах, а не давати оцінку. :D:D:D:D
  4. Паганель

Це англійське , а не бельгійське клеймо ... мабуть Ви не догледіли,а якщо там немає довжини патронника то це до 1924 року Припустим бельгійські (НЕ ВСІ) клейма ставились до 1911 року бо Є ця буква з зірочкою ;).... Рушниця явно початку минулого століття , а не раніше
  5. Паганель

Поправте мене, якщо я помиляюсь ))))) Велика літера S з зірочкою означає закодоване прізвище контролера . Повинно нести логічну відповідність. Ось на фото.... А ось скрин з бельгійського ресурсу де чітко написано коли це клейміння ставилось і ким ;)
  6. Паганель

Якщо бельгійці б робили блок стволів з нуля , то там обов‘язково повинні стояти клейма попередніх діаметрів. В цьому ж випадку в середині вони нічогісінько не робили звідси і відсутність цих клейм. На колодці теж замало бельгійських клейм. Можу допустити, була роспайка та заміна крюків, таке...
  7. Паганель

В кінцевому вигляді бельгійські рушниці повинні мати як попередні так і кінцеві діаметри каналів стволів, а також вказана вага блоку. цього я не побачив. І ще, не видно жодного австрійського клейма :rolleyes::rolleyes:
  8. Паганель

Мабуть ні бо не всі бельгійські клейма, як до готової рушниці
  9. Паганель

У Бельгії цих заготовок із своєї сталі як «гуталіну на гуталіновій фабриці» тоді було це період до першої світової
  10. Паганель

Сталь то крупівська .... часом може там десь закрались і німецькі клейма :mad: А в Бельгії зпаяли та проклеймили не повним набором . І далі як Ви кажете ;)
  11. Паганель

Зрозуміло, але писати наявність патентних справ для внутрішнього Австрійського використання , думаю, не обов’язково Так рушниці всі булиб розмальовані. Інша справа експорт в країну носія цього патенту. П.С. Патент мабуть стосується бокового грінероподібного запобіжника ;)
  12. Паганель

Всім доброго вечора. Дисонує напис на стволі «Вестлі Річард патент» При остаточному англійському клеймінню він не обов’язковий Ймовірно Петерлонго зробив ще в Австрії Це легко визначити формою та манерою напису слів на обох стволах Може початково замовник був з Британії Та і крупівська сталь на...
  13. Паганель

Допоможіть оцінити бельгійську рушницю

Якщо Т.С. цікавить лише продаж, то ця тема виглядає хвалькувато. Як по мені то тут важливіше ідентифікувати майстра, що виготовив цю рушницю. Можливо в кінці-кінців і «чисельник» зміниться в більший бік. :rolleyes:;););) Ось це клеймо потребує атрибуції всі інші звичайні.
  14. Паганель

Поки не будуть чітко вказані параметри рушниці, таку суму ніхто і обговорювати не буде. Наприклад, щось з вагою, або з вагами на яких його зважували))))) Якщо стволи важать як указано 1,4кг, а колодка як правило стількиж, або трохи більше. То цівка мабуть свинцева або золота;) Я перепрошую...
  15. Паганель

Всім доброго ранку. Якщо Вас не обтяжить, зробіть ще декілька світлин. А саме : крупним планом перехід прицільної планки до колодки в закритому стані, зріз стволів, запобіжник в положенні «safe”. Фото на просвіт з іншої сторони, щоб були видні звуження. І укажіть будьласка фактичну вагу стволів...
  16. Паганель

Жорсткий тубус

Пропоную жорсткий шкіряний тубус французького виробництва (жамбон) Внутрішні розміри 74см х 15,5 см !!! Розміщення стволів казною всередину Ціна 3500 грн Зв’язок через лічку.
  17. Паганель

Раритетний шкіряний тубус

Пропоную жорсткий з натуральної ялової шкіри тубус бельгійського виробництва Під стволи довжиною не більше 750мм Зовнішня довжина 77см розміщення стволів казною всередину. Ціна 6300 грн. Зв’язок через лічку
  18. Паганель

Тубус під оптику

Пропоную німецький тубус з натуральної шкіри під оптичний приціл. Всереедині зелене сукно. Довжина без відкривання 280-320мм. Внутрішній діаметр 60мм. Ціна 1200 грн
  19. Паганель

Штуцер

Пропоновані бонуси ( кейс і т. д.) продані. Тому пропоную до початку сезону скидку в 10%.
  20. Паганель

Оптика Цейс ZF 4х32M + кріплення.

Оптика знята з продажу
Зверху