Результати пошуку

1. oliver

Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

Дякую за відгук. Сітки будуть, ракушки та махокрили в наявності. Підгадайте, як будете замовляти, знижка Вам гарантована.
  2. oliver

Мембранная куртка Jahti Jakt

Куртку отримав. Дякую. Все добре.
  3. oliver

Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

Ще фото результатів полювання з ракушками припутня. дата 05-06,09,20р. На жаль якісно закритися по голубу не дала хвороба. Тепер залишились тільки спогади про успішний сезон, що завершився.
  4. oliver

Мембранная куртка Jahti Jakt

резерв до вияснення деталей. написав в особисті.
  5. oliver

Надіслав, прайс на пошту. очікую замовлення.
  6. oliver

Север, спасибо Вам большое за отзыв и хорошие слова. Я, к сожалению, не смог качественно закрыть охоту на позднего вяхиря, ковид вмешался. весь октябрь я болел. По поводу увеличения стаи пишите звоните, сделаю скидку!
  7. oliver

надіслав у вайбері. будуть питання пишіть чи дзвоніть.
  8. oliver

пише, що контакт не використовує вайбер. кікімора в наявності в двох розмірах
  9. oliver

Полювання на голуба

Субота після обіду. Голуб практично не літав. Три нальоти, три постріли, три трофеї. Ідеальне полювання, так як я його бачу. Патрони №5 дисперсант. Відстань 25-35м. Вітер допоміг.
  10. oliver

Полювання на голуба

Не кажіть, бронежилети не одягли, але за цей місяць стали більш строжкі, збились в табуни, на близьку відстань приманити стало набагато важче.
  11. oliver

Полювання на голуба

а я кажу вже давно, що дисперсант працює навідмінно від 10 до 35 метрів. я все ще полюю до сих пір №7 і №5 дисперсант.
Зверху