Результати пошуку

1. VS1975

Від чого екстрактор ?

Знайшов серед старих речей такий екстрактор. Він трошки підігнутий та ржавенький. Прошу знавців визначити від якої він рушниці. Фото намагався зробити якісні. Якщо потрібно зроблю ще.
  2. VS1975

З Днем народження, igor21.

Вітаю з Днем народження нашого колегу - мисливця пана Ігоря ! Бажаю, перш за все, здоров'я міцного, миру, добробуту, шани, поваги. А ще любові та вірних друзів. І, звичайно ж, достойних трофеїв та приємних вражень !
  3. VS1975

Гільзи 16 калібру.

Продам 20 штук нових, жодного разу не користованих :rolleyes: пластикових гільз 16 калібру під капсуль " Жевело ". Ціна лоту 100 грн. Гроші на картку Приватбанку, доставка за рахунок покупця Укрпоштою або Новою Поштою.
  4. VS1975

Подарую новачку.

Для користування, а не для продажу, подарую мисливцю початківцю ваги та набір різновісів до них. Резерв у темі, спілкування у особистих. Відправлю Укрпоштою або Новою Поштою.
  5. VS1975

З Днем народження Степанович 2.

Микола Степанович ! Щиро вітаю Вас з Днем народження, бажаю міцного здоров'я, любові та поваги рідних та друзів, успіхів по життю та мисливської вдачі. І щоб життя підносило лише приємні сюрпризи !
  6. VS1975

Журнали

Подарую журнали 90 - х років. Є деякі номери 80 - х., 70 - х. Взагалі все на фото. Резерв у темі, спілкування у приватних повідомленнях.
  7. VS1975

Роги самця козулі.

Продам роги дикого козлика, залишки якого знайшов навесні минулого року при обході своїх солонців ( звіт є у відповідній темі ). Власне фрагменти черепа з рогами, один ріг трошки пошкоджений ( як і чим - незрозуміло ). Докласти умілих рук і буде гарний трофей. Ціна...
  8. VS1975

Сітка для ягдташа.

Продам сітку для дичини. Купив собі ягдташ, а сітка мені не потрібна. Ціна 150 грн. Гроші на картку Приват, відправлю НП або Укрпоштою. Сітка нова.
  9. VS1975

З Днем народження Поповича Віталія.

Вітаю нашого колегу по захопленню з Ювілеєм. Бажаю здоров'я, поваги, вірних друзів та достойних трофеїв.
  10. VS1975

Сумська обласна виставка собак.

18 липня 2020 року відбулася Сумська обласна виставка мисливських собак, яку організував Сумський ОВП ВГО ФМСУ сумісно з Сумською ОО УТМР. Суддя - експерт національної категорії З.Б.Медведєва . У рингах були представлені собаки різних порід : російські гончі...
  11. VS1975

Виставка 2020 року.

Сьогодні відбулась Сумська обласна виставка мисливських собак. Суддя - експерт національної категорії З.Б.Медвєдєва.
  12. VS1975

З Днем народження Atis.

Сьогодні хочу привітати з Днем народження колегу - мисливця та ще й гарного рибалку Atis. Бажаю здоров'я міцного, всіляких гараздів, достойних трофеїв та море позитиву ;).
  13. VS1975

З Днем народження, Roz koms !

Сьогодні ювілей у нашого молодого колеги мисливця. Тож вітаю з цією датою, бажаю міцного здоров'я, гарних друзів, вдалих полювань та незабутніх приємних вражень. З Днем народження !
  14. VS1975

З Днем народження Корнилов.

Артем, сьогодні твій День народження, і твоя черга приймати вітання. Тож я розпочну, а всі друзі підтягнуться. Бажаю тобі здоров'я богатирського, мирного неба, любові, поваги та підтримки друзів. Ми не знайомі особисто, але з тобою завжди приємно спілкуватися на...
  15. VS1975

З Днем народження Зверобой 60.

Вітаю з Славним ювілеєм нашого колегу - мисливця. Бажаю міцного здоров'я, позитивних емоцій та ще багато років топтати мисливську стежку. З Днем народження Вас !
  16. VS1975

Чистий Четвер

Вітаю Шановне товариство з цим Святом. Бажаю усім здоров'я, миру та злагоди
  17. VS1975

Бінокль Tasco 22 × 36

Продам бінокль Tasco 22 × 36 з невеличким прокатом :). Укомплектований чохлом для безпечного транспортування та шнуром для носіння на шиї. Ціна 400 грн.
  18. VS1975

З Днем народження Genri

Саме перше - вітаю з Днем народження. По друге - бажаю здоров'я міцного, вдачі, успіхів у житті. І щоб усі твої починання завершувалися ПЕРЕМОГАМИ .
  19. VS1975

Куплю ягдташ

Куплю ягдташ кирзовий. Новий або у дуже гарному стані. Розгляну різні пропозиції, які прошу надсилати у особисті повідомлення.
  20. VS1975

Книга " Все об охотничьем ружье "

Продам книгу " Всё об охотничьем ружье " Э. Штейнгольд, 1978 рік. Книга у гарному стані. Ціна 200 грн. Тел. 0978943784
Зверху