Дякую, шановний, за Ваш коментар та поради. Якщо людина щось продає, то мабудь в неї на то є потреба. Що до торгу, то це безумовний закон ринку. Знайдеться покупець - по ціні договоримося. А пам'ять будь про кого, я вважаю, треба зберігати у душі та добрих спогадах, а не у сейфі, якій майже...