Результати пошуку

1. W

Які навєски можна використовувать на ТОЗ-34

так важливо який тиск буде а не яка навіска, можна зробити самокрут на 38грам, і буде тиск схожий як при навісці 32 гр. але де швидкість висока наприклад. колись хотів купити набій сага "хай спид" 34гр. подивився на коробку тиск 744бари, а в тозіку 65мпа, в перерахунку +-740 бар то не став...
  2. W

вага рушниці (в г)/100=3200/100=32г: така формула колись може була актуальна, багато напівавтоматів важать 2,9 -3кг і спокійно стріляють навіть магнумом.
  3. W

в мене є ТОЗ 34 1990р. володію ним 6 років, мій настріл +- 600 набоїв, навісками 28-32грама, вже зявився шат стволів, лоб колодки завжди був чистий ледве помітні круги були від капсулів, а зараз появились вертикальні полоски блок стволів через шат бє в колодку, треба нести в майстерню щоб...
  4. W

CSB 2 прекрасно працює з 32грама, 1,85 на 32г
  5. W

Заяць і його популяція в Україні .

щільність зайця зашкалює, як в розпліднику якомусь полювали))
  6. W

Сезон охоты на пушного 2020-2021 ( + конкурс )

дивився відео, добре що там не всі снайпери, більше зайця їм лишиться на наступний рік.
  7. W

Я був на полюванні в неділю, сам гуляв тропити по сліду в мене не получалось, мішались сліди старі і нові, там де зайця я не зустрічав до снігу виявилось море слідів, починав полювати в -20 їхав до дому -13, не замерз бо вітру не було, сонце відбивалось від снігу і було дуже комфортно ходити...
  8. W

Покупні патрони

таку зірку УПС ник початківець робить)) для магазинних зовсім не гарно
  9. W

Покупні патрони

мені теж цікаво протестувати на вихідні морози прогнозують -20 цікаво як себе ремінгтон покаже
  10. W

Покупні патрони

з покупних дуже рідко Rio, SAGA, BP і Remington, 80% полювань самокрут
  11. W

ТОЗ-34

а шо вже є китайські запчастини на ТОЗ-34?
  12. W

Був на полюванні в неділю 3 січня, колектив 4 мисливці і один толковий курц, почали пізно о 9 ранку, перевірили великі сади малі запущенні садки, балочки посадки не великі, і о 13.00 вирішили перевірити великий кусок трави 200 на 200м, першого зайця я підняв, 2 метри перед собою, в той момент...
  13. W

Бенелі м 1

в 90% случаев приклад надо опускать вниз тогда видишь всю планку, и не надо голову сильно вниз прижимать и шею в перед.
  14. W

Тоз 54.

за 8тис можна легко її продати,
  15. W

СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

це малий мюнстерлендер на передостанный фотці?
  16. W

Ружье Ata Arms NEO12 Stream пластик кал. 12/76 (ствол 71 см.)

витримає без проблем, спробуйте потім тут напишите результат.
  17. W

Новый турецкий ТОП - Aselkon Inter Arms

судя по природе, фото из Турции
  18. W

Новый турецкий ТОП - Aselkon Inter Arms

эти ружье продаве ц представляет как ТОП потому что они стоят немного дороже Huglu, Hatsan и других турков, похожи ружья на Retay но он дороже.
  19. W

В суботу полювали 5 мисливців провірили пару місць пусто потім ще пусто, пригадав я 2 місця де полював 4 роки назад, о 13 колега підняв зайчика в траві постріл 12 метрів один трофей добутий, потім показав хлопцям ще одне місце сам поїхав до дому і вони ще одного взяли, як для такої погоди яка...
  20. W

Положение патронташа.

памятаю їхали ми з товаришем з полювання на качку, тай заїхали в смт де єгерь проживав щоб купити відстрілки на пух, а в товариша на куртці пришито було патронташ на 3 набої і він не витягнув набої звідти, то єгерь як побачив каже: так не можна, в багажнику в рюкзаку треба, а то вдруг беркут...
Зверху