Результати пошуку

1. Баба Яга

Що робити з роздутим стволом???

структура метала пошкоджена... роздутие знаходится в начале ствола... при розриве пошкодження рук або обличчя гаратовано.. ... різик не вартий нового ствола...
  2. Баба Яга

Що робити з роздутим стволом???

викидайте ....
  3. Баба Яга

Бенелі м 1

а жінки кажуть що довше 1 см уже краще ніж короче...
  4. Баба Яга

Обробка дерева зброї

тряпочку мокнув та намазав..... і все..
  5. Баба Яга

Бенелі м 1

B та С
  6. Баба Яга

Бенелі м 1

можно скласти дві прокладки разом A та С получится D... мозги нащо !!
  7. Баба Яга

Чистка та догляд за зброєю 12 кал

да..... щоб так чистити зброю.... у мене вивих мозоку буде....:cool::cool::cool::cool:
  8. Баба Яга

Поділіться досвідом використання оптики при загінних колективних полюваннях.

чім меньше розмір та вага оптики тім легше утримувати ціль.. підійде любий загоннік...
  9. Баба Яга

Чистка та догляд за зброєю 12 кал

цікаво.... ця тема вспливає раз на рік.... в прощлому році теж зимой була... я чищу масло 5W 30 + керосин... ніякої сипі та інших незручностей...
  10. Баба Яга

Чистка ствола

медь смиваеться легко.. ершиком 15 раз туда сюда... вам просто надо попрбувать... запаха керосина нет вообще .. ми керосин добовляем в масло 5w 30..
  11. Баба Яга

Чистка ствола

о .. це наш козак...
  12. Баба Яга

Чистка ствола

забув написать керосин купувать очищений в хозмаге ... ціна питання 28 грн. півлітра... коли змішуєш масло з керосином то запах керосина не відчуваєтся... бо він обезвожений та очищений...
  13. Баба Яга

Чистка ствола

шо- то хто-то недонюхал... як що витерти ствол , то через 1 годину запаха керосину не буде зовсім.... провірено на протязі 15 років... а всяки там чистилки в балончиках за 500 грн. развод для лоха...
  14. Баба Яга

Чистка ствола

Возьмите 300 грам мотрного масла 5W30 змешайте з 100 грамами керосину... побрискайте в ствол и почистить ершиком... можно 2 раза.. будет вам чистота и смазка в стволе...
  15. Баба Яга

Есть ли необходимость в таких сужениях

можно по мухах попробувать....
  16. Баба Яга

Беретта урика 391

A 300 можу предложить...
  17. Баба Яга

Продам Иж- 39 и Beretta A-300 Max 5.

я мабудь залишу собі беретку...... був з нею на палюванні сьогодні ..... настрелял качок ..... багато настрелял...
  18. Баба Яга

для беретти всі запчастини можно купить в стволе одеса... я весною відправляв в сервіс ствола там поміняли отбойник лічини і все...
  19. Баба Яга

іж 39 продано ...
Зверху