Результати пошуку

 1. С

  Сковорода с диска бороны (60 см.)

  Телефон молчит, на письма нет ответа. Свяжитесь со мной.
 2. С

  Куплю курковку іномарку.

  Лефоше - категорично ні. Зауєр - потрібно думати. Стан робочий, але постріляло воно в своєму житті багато..... Цывка не рідна? Номер інший. Стволи і колодка на одному номері? Де Ви территоріально?
 3. С

  Куплю курковку іномарку.

  Все залежить від рушниці. На шару не розраховую.
 4. С

  Куплю курковку іномарку.

  Шукаю курковку іномарку 16 або 20 кал. в супер гарному стані. Обов'язково легку, без раковин і прогарів. Бажано Київ, (або Полтава, Запоріжжя). Бпажано бельгійську, але можливо інші варіанти.
 5. С

  Зовнішньо куркова модель Зауер - 1 " Чапля ".

  Не тільки тоз А чи Б, а і ТОЗ-БМ в стані "як з магазину" вже знайти не реально. Шукаю, хочу купити куркову іномарку в гарному стані - проблема.
 6. С

  Виготовлення ножа з дамаської сталі з використання "бури" зі спецій!!

  Имею несколько ножей с его клинками - выше всяческих похвал, он великий мастер. Дима Шевченко в своём стиле, экспериментирует и шутит.
 7. С

  Родезийские патроны. Обсудим?))

  Видел такие в продаже. Элей. В магазине Верней-Карон.
 8. С

  Що за птах?

  С чего это вдруг? Их в Приазовье полно и никуда не исчезают, а только множатся.
 9. С

  Комплектующие для снаряжения патронов.

  Привет! Покажите фото Бреннеке 16 и 12.
 10. С

  Свинец из рентген-кабинета

  Вы с России? Нет в Украине рашкинских патронов.
 11. С

  Свинец из рентген-кабинета

  Во первых, производители аккумуляторов не покупают лом свинца на чермете, они берут оптовые партии у производителей. Во вторых, всё-же аккумулятор в авто стоит от вас на расстоянии минимум метр и за стальной перегородкой кузова, это не тоже самое, что дробь в желудке. Например, я пользуюсь...
 12. С

  Свинец из рентген-кабинета

  Правильно поступили. Шары не бывает. Все сейчас знают цену лома. если бы всё было просто, руководство больницы само сдало бы на металлолом.
 13. С

  Зеленского просят восстановить весеннюю охоту на гусей в Украине.

  Тут кілька сторінок назад обговорювали Борейко і його діяльність по забороні полювання. А от останні новини - Борейко програв Печерський райсуд Києва НЕ ВИЯВИВ порушень з боку редакції "Лісового і мисливського журналу", а статтю "Амбітні наміри", що була опублікована у цьому журналі (автор...
 14. С

  Ліміти, норми, накази УТМР 2021-2022, питання.

  В мене питання, чи дозволено полювання на традиційно мисливські види, які не зазначені в лімітах і наказах про відкриття? Наприклад, коростель, болотна курочка і т.д.?
 15. С

  Тройник Зауер 8х57 -16

  Да.
 16. С

  Чи відтворюється чисельність дикого кабана в Україні після Африканської чуми?

  Саме цінене не взяли - ікла. Був в Приазов'ї, кабана більше ніж в минулі роки. пов'язую з тим, що через велику кількість дощів і сире літо, затоплені лимани. Це вигнало кабана в степ. Там, де минулі роки було по коліно, зараз зголовою.
 17. С

  Звіти з полювання на парнокопитних 2015 -2021 (+ конкурс)

  Хтось в цьому сезоні пробував працювати манком? Де? Який результат?
 18. С

  Звіти з полювання на парнокопитних 2015 -2021 (+ конкурс)

  Вітаю! Підкажіть, будьласка, коли році у косулі починається "гон" в центральних та південних областях? Література пише, що з середини липня, але цей рік через погодні умови нестандартний. Якщо брати фруктові дерева в саду, то і цвітіння , і урожай змістилися на кілька тижнів.
 19. С

  Надувная лодка Бриг В-350

  Продам надувную лодку под мотор Бриг В-350. Надувалась и была на воде всего 4 раза. Даже наклейки на вёслах сохранились. Двадцать лет пролежала без дела. Причина продажи - не рыбак я. Из недостатков - нет двух ламелей с днища. легко вырезать с фанеры, но вообще-то они и не нужны, четырёх...
Зверху