Результати пошуку

1. kostik911

Американський ,,Калашмат,,М+М М10Х в калібрі 7,62х39

Зробив відстріл Стоячи,з рук і без упору Дистанція по дальноміру 59 ярдів Група 5 набоів,виробник Китай Фото
  2. kostik911

Привезу під замовлення гладкоствольну зброю з Америки

Прошу дуже! Хай служить!
  3. kostik911

ZABALA К-12

Модель Hermanos ТС написав,напевне,як припущення К12
  4. kostik911

ZABALA К-12

Вам легше глянути мої теми по продажу гладкого,нарізного Зайдіть в мій профіль,знайдіть всі створені теми і все вискочить Маю понад 20 одиниць різної
  5. kostik911

ZABALA К-12

Може цікавить обмін на іншу зброю? Гладке,нарізне,комбі і тд Зі святами!
  6. kostik911

Пардон,ствол 18,6 інч Плюс ДТК ще інча 2
  7. kostik911

Winchester Commemorative Comanche калібр 30- 30WIN 1975 рік.Новий,в коробці з доками

Добавлю ТТХ Калібр 30-30 Тубус на 6+1 Твіст,з того,що знайшов в неті,1:12 Довжина 95см Ствол 52см Вага в районі 2900гр
  8. kostik911

Куплю в кредит карабін.

Так то так,але умови,як правило ставить продавець,а не наоборот Я досить зброі продав під виплату,бо якщо ставити під подушку,а не виплачувати,на кшталт кредиту,то часто ті кошти йдуть на інші потреби;)
  9. kostik911

Камрад,якщо б це був скс у ,,обвєсі,,я б так і написав Це карабін на базі Калашнікова,зроблений потужним американським,військовим концерном,в описі вказано Спільного з скс лише калібр Тим більше,як може скс коштувати понад 3к тон $???
  10. kostik911

Вітаю Унікальний карабін,виготовляємий американським концерном М+М INC Один з сучасних клонів на базі Калашнікова,випуску США Нечастий гість не тільки в Україні,але і в Європі ТТХ Ствол 16,5 інч Твіст1:9,25 Складний композитний приклад На стандартних АКшних магазинах Легкий в розборці,чистці і...
  11. kostik911

Аншутц Anschutz MSR RX22 ,,Precision,,22LR

Вітаю Приїхав новий,з Канади Для поціновувачів всесвітньо відомої марки,унікальний шанс придбати такий карабін Ця модель ніколи на ринок України не поставлялася Детальний опис Вага 3 кг Регулюємий УСМ Ствол виготовлено в Австрії Аншютц,збірка Німеччина Діаметр ствола :17 Довжина ствола 42см...
  12. kostik911

Winchester Commemorative Comanche калібр 30- 30WIN 1975 рік.Новий,в коробці з доками

Вітаю Ще один ковбой з колекціі ідентичний до мого Winchester Sioux 30-30WIN недавно знайшовший нового власника Теж в стані нового,з 1975 року,в оригінальній коробці,доки,сертифікати і шкіряний патронтаж на приклад На позолоченому ресивері вигравійовані сцени життя і побиту індіанців...
  13. kostik911

Браунінг Browning X-Bolt Hell’s Canyon A-TACS AU 308WIN

Вітаю Карабін новий,приїхав з Канади Лімітована версія для ринку США і Канади,в кольорі пустельний камуфляж,метал покритий бронзовим Церакотом,для довговічності і захисту від подряпин ТТХ Довжина ствола 22 інча Повна довжина 42 інча Твіст 1:12 Вага 2850 кг приблизно Магазин 4+1 Відео огляди є на...
  14. kostik911

Куплю в кредит карабін.

Я немало своєї зброі продавав і продаю в кредит,по частковій оплаті,тут на форумі Люди не завжди можуть заплатити всю суму відразу,тим більше,якщо справа стосується недешевої зброі,як у моєму випадку продаж Але переоформляв і віддавав клієнту лише після повного розрахунку,а до того часу зброя...
  15. kostik911

Браунінг Browning Auto 5 20/70 в колекційному стані

Переніс у відділ продажу
  16. kostik911

Браунінг Browning Auto 5 20/70 змінні чоки Колекційний стан,Японія

Вітаю Приіхав з Канади.Рік випуску 1989,Японія,зі змінними чоками,в комплекті з коробкою ТТХ Калібр 20/70(2-3/4інч) Ствол 67см(26інч) Ствол всередині Хромований Змінні чоки 3 штуки в комплекті,Інвектор,чоковий ключ Вентильована планка Клас дерева,горіх 1і градації Вага приблизно 3кг Стан...
Зверху