Результати пошуку

1. dm1273

Рация. Присоветуйте, пжлст...

Скажіть будь ласка на раціі Baofeng UV-5R які чистоти звязку дозволені в Украіні для використання цивільними людьми?! 146 000 ??? або може ютуб можна побачити щоб один раз настроіти і користуватися! Напевно не всі чистоти можна використовувати !!!!
  2. dm1273

Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

треба скаргу на тебе писати ... як це робиться.... в приват будь ласка ...
  3. dm1273

Рация. Присоветуйте, пжлст...

Сам користуюся Baofeng UV-5R. в ютубе дового роздивлявся відгуки, сам не люблю ритись довго в настройках, просто і легко + гарнітура в ухо щоб не шуміла при роботі...
  4. dm1273

Який робочий манок на Качку?

Buck Gardner Double Nasty 3 Duck Call - дорогий але працює прекрасно .....
  5. dm1273

семенівська підсадна качка ....
  6. dm1273

качка підсадна

3 роки займаюся підсадними - не всі вони 100 % робочі - як правило 50/50 не знаю що за порода на мою думку головне щоб вони добре квакали і приманювали диких (других) качок. я дику Семенівську брав в Игоря Миколаївській обл., і звичайну дику !!! Звичайна дика краще себе показала у відборі до...
  7. dm1273

Я їх випускав (молодняк качви) по лугових водоймах у межах села. от як раз у межах села й не треба іх пускати.... самі селяни іх першими і знищують ... це мій власний досвід і спостереження... " Спробуйте спільно з місцевим УТМР зробити випуск дичини пернатої у водно болотні угіддя. " -...
  8. dm1273

качка підсадна

А що це за порода качки???
  9. dm1273

Доброго дня!!! Сам 3-й рік поспіль в пошуку місця для збільшення популяціі качки, 1- де розводиш підсаджуєш качку, самі люди іі знищують - прикрий але факт, 2- риб хазяйства не охоче йдуть на зустріч даного проекту! 3- розведення дома чи в господарських умовах, це одне, а от мисливські...
  10. dm1273

Где купить рабочих живых подсадных уток.

Покажіть іх роботу, в мене одна взагалі мовчить і ніяк голос не проявляє!!! можливо заберу ...
  11. dm1273

нові місця, оцінка місцевості і т.д.
  12. dm1273

Качки піднімаються на пінопласт .....
  13. dm1273

Я пробував по середині пінопласту - сірого кольору, ставити баночку з червяками, опаришами, вона сама помічає корм - вилазить на пінопласт, ість, і розуміє що вона на сухому... потім сама вилазить на пінопласт чиститься. ПРАЦЮЄ...
  14. dm1273

Продам Beretta A400 Xplor Unico

Ціну змінено! 1500$ Ствол продаж окремо 500$ Прошу (ті хто цікавляться) конкретніше і змістовніше обгрунтовуйте свої бажання і дії ! Дякую за порозуміння!!!
  15. dm1273

Хто цікавиться даною рушницею, ?
  16. dm1273

На фото видно зовнішній стан ....
  17. dm1273

Ідеальні рівні стволи, ( ще раз подякую за прекрасну роботу) майстер Цвіров Ігорь Староконстянтинів....
  18. dm1273

Рушниця в продажі й далі... 1700 - це вже принципово ....
  19. dm1273

Продаж Benelli Argo 308 win

Рушниця продана...
Зверху