Результати пошуку

1. Pillalet

"Охота и охотничье хозяйство" 88, 89, 90 - неповні

Вітаю! Так можлива.
  2. Pillalet

Капелюх Discovery channel

Капелюх продано першому резервісту. Усім дякую за увагу.
  3. Pillalet

Резерв підтверджую!
  4. Pillalet

Вітаю, шановне товариство! Пропоную капелюх Discovery channel. Привзений з-за кордону. Пилиться в мене без носіння років 10. Великуватий мені. Була нова бірка, вдягався лиш один раз на декілька хвилин для виступу в дитячому садочку ..) По замірах 59 . Made in USA. Нехай послужить комусь в...
  5. Pillalet

Капелюх Marks & Spencer

Продано!
  6. Pillalet

Капелюх Marks & Spencer

Капелюх поїхав на примірку !
  7. Pillalet

Капелюх Marks & Spencer

Вітаю Вас! По замірах , в обхваті 60 см
  8. Pillalet

Капелюх Marks & Spencer

Доброго здоров'я! Продаю капелюх Marks & Spencer, розмір XL. Капелюх привезли з-за кордону. Мені великуватий , тому не носився жодного разу, просто в шафі відпочиває декілька років. Легкий. Сірого кольору. 200 грн
  9. Pillalet

Додаю до лоту номери за 1989 - 2 за 1990 - 1, 2(в чудовому стані), 10 Ціна таж сама.
  10. Pillalet

Журнали "Охота и охотничье хозяйство" 1959 р. N 2,4

Резерв за Вами!
  11. Pillalet

Доброго здоров'я! Знайшлися ще некомплектні роки журналу "Оиох" : 1988 - 3,7,8,9 1989 - 1,3,4,8,9 1990 - 2,3,4,5,7,9,11 ( 2 номер трішки плями на обкладинці) Разом 16 журналів за 60 грн
  12. Pillalet

Підшивка журналів "Охота и охотничье хозяйство" 1960

Резерв за Михайлович !
  13. Pillalet

Журнали "Охота и охотничье хозяйство" 1959 р. N 2,4

Доброго здоров'я! Знайшлося ще два номери (2,4) за 1959 рік. Стан гарний. Два за 80 грн. (по 40 кожний) Продаю два в одні руки. Доставка Новою поштою або Укр за рахунок покупця.
  14. Pillalet

Підшивка журналів "Охота и охотничье хозяйство" 1960

Доброго здоров'я, шановне товариство! Перебираю бібліотеку і виявляю літературу , що є в задвоєних варіантах. Виявилася така підшивка за 1960 рік. Стан на фото, однозначно позначився Дух часу ! В середині всі номери. Ціна 180 грн Відправка Новою поштою або Укр за рахунок покупця.
  15. Pillalet

Графічна робота "Деркач" ( Коростель)

Продано! Дякую за увагу!
Зверху