Результати пошуку

1. Pillalet

Капелюх Discovery channel

Вітаю, шановне товариство! Пропоную капелюх Discovery channel. Привзений з-за кордону. Пилиться в мене без носіння років 10. Великуватий мені. Була нова бірка, вдягався лиш один раз на декілька хвилин для виступу в дитячому садочку ..) По замірах 59 . Made in USA. Нехай послужить комусь в...
  2. Pillalet

Капелюх Marks & Spencer

Доброго здоров'я! Продаю капелюх Marks & Spencer, розмір XL. Капелюх привезли з-за кордону. Мені великуватий , тому не носився жодного разу, просто в шафі відпочиває декілька років. Легкий. Сірого кольору. 200 грн
  3. Pillalet

"Охота и охотничье хозяйство" 88, 89, 90 - неповні

Доброго здоров'я! Знайшлися ще некомплектні роки журналу "Оиох" : 1988 - 3,7,8,9 1989 - 1,3,4,8,9 1990 - 2,3,4,5,7,9,11 ( 2 номер трішки плями на обкладинці) Разом 16 журналів за 60 грн
  4. Pillalet

Журнали "Охота и охотничье хозяйство" 1959 р. N 2,4

Доброго здоров'я! Знайшлося ще два номери (2,4) за 1959 рік. Стан гарний. Два за 80 грн. (по 40 кожний) Продаю два в одні руки. Доставка Новою поштою або Укр за рахунок покупця.
  5. Pillalet

Підшивка журналів "Охота и охотничье хозяйство" 1960

Доброго здоров'я, шановне товариство! Перебираю бібліотеку і виявляю літературу , що є в задвоєних варіантах. Виявилася така підшивка за 1960 рік. Стан на фото, однозначно позначився Дух часу ! В середині всі номери. Ціна 180 грн Відправка Новою поштою або Укр за рахунок покупця.
  6. Pillalet

Графічна робота "Деркач" ( Коростель)

Доброго здоров'я! Шановне товариство, пропоную Вашій увазі графічну роботу виконану олівцем на папері "Деркач" Коростель на російській. Папір, олівець, білило. Розмір аркуша 42х30 см. Оформлена в раму з 200 літнього дуба. Ціна 500 грн. Тел. 0971531666 Хто любитель по перу і з лягавою знає цього...
  7. Pillalet

Графічна робота "Самець козулі"

Доброго здоров'я! Шановне товариство , пропоную Вашій увазі графічну роботу в техніці сухий пензлик - "Самець козулі" Папір , акрил. Розмір 42 х 30 см (це сам аркуш ) Оформлена в раму з 200 літнього дуба. Ціна 500 грн. Оригінал і не копія. Станете власником роботи в єдиному екземплярі. Тел...
  8. Pillalet

Графічна робота "Фазан"

Усім доброго здоров'я! Пропоную роботу виконану олфйною пастеллю на папері формату А3 -40х29.8 см Робота не копія. Для любителів "по фазану" буде оригінальна робота в єдиному екземплярі ! Продається без рами . Ціна 150 грн. тел. 0971531666
  9. Pillalet

Малюнок "Бекас"

Доброго здоров'я усім дюбителям природи і полювання ! Переїхала дана роботадля продажу на даний ресурс з одного аукціону, думаю тут тих кому вона принесе враження і задоволення буде більше... Робота виконана простим олівцем на папері формату А3 (39,5 Х 28,5 см) - це сам малюнок без рами і...
  10. Pillalet

Живопис "Мисливський вигул" за твором Джона Емса

Вітання шановному товариству ! Це копія роботи Джона Емса (1844-1912) "Мисливський вигул" Ця робота вдячність творчості класного англійського живописця Джона Емса , майстра мисливського і анімалістичного жанрів , який з повнотою поезії розкрив всю романтичність полювання і душу мисливської...
  11. Pillalet

Живопись "Утки" - холст , масло, рама 60Х40

Продам картину " Утки " , написанная на холсте масляными красками , размер 60х40 см ( сам холст ). Продается вместе с рамой - сосна тонированная . Цена 850 грн. Фото не передает настоящую цветность , в живую смотрится гораздо лучше. Картина написанная с иллюстрации А Дегтева к охотничьему...
  12. Pillalet

Живопись "Карась на кормежке"

Продам картину "Карась на кормежке" ( копия иллюстрации А. Дегтева ) Холст, масло, 40х60 см Рама дерево - ольха, лак Цена 1150 грн ! Волынская обл, г. Ковель Отличный подарок рыболову-охотнику, украсит стену охотничье-рыбачьего домика. Пересыл в любой город . фото по запросу.
Зверху