Результати пошуку

1. Лис74

Стікери для набоїв

Добрий день. Посилку отримав, все добре, дякую за бонус.
  2. Лис74

Отчеты - 2020 ( + конкурс )

Згідний, дуже трудова риболовля.. ..хитра риба.....цим і заводить, що тяжко упіймати.. ...але він такий бажаний трофей.......
  3. Лис74

Отчеты - 2020 ( + конкурс )

Сьогоднішній вечірній вихід........і третій на моєму рахунку на протязі рибацької кар'єри.. ..Хоча захопився я цією рибою в цьому році:)..... Ух і емоції.....(1.800заважив)
  4. Лис74

Своїми руками.

Ще фото.....
  5. Лис74

Своїми руками.

Довго збирався замінити тильник, а сьогодні зібрався і......все получилось. Максимум терпіння, не поспішаючи, впевнено обновив свою рушничку.... На фото старий "втомлений" в порівнянні з новим...
  6. Лис74

Породам іж 58 12 кал.

Судячи по фото (лоб колодки), Ваша рушниця знаходиться у взведеному стані......
  7. Лис74

Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Недільний вихід. Колектив шість чоловік, ходили, бродили, піднімали, стріляли, добували ну і звичайно....мазали, як без того. Взяли п'ять зайців (всі самці), якось так вийшло. А, ще знайшов лисячого хвоста, загубив майбуть.....
  8. Лис74

Гарний заєць. З полем.
  9. Лис74

Походили і ми в неділю. Бачили чотири зайці.....один з них підпустив мене і поплатився...інші пішли цілі і добре. Товариш взяв лиса, далі трохи перекусили і по домах... Всім Ні пуху Ні пера!
  10. Лис74

Порох NobelSPORT

Я теж стріляв С7 з ТОЗ 34 точно такими навісками...віддача не сподобалась, можливо через температуру + 29....попробую по морозі те саме....може буде все добре...
  11. Лис74

Сьогодні ходив і по бур'янах і по старій оранці.....немає..... В одній полосці сухої трави моя собачка закрутилася на місці......думаю зайду гляну..... (колись пару разів не вірив собаці, що там може бути заєць, на далі так не роблю). І був правий, хоча на перший погляд місце для зайця на мою...
  12. Лис74

Рыболовные отчеты 2019

Сьогодні після обіду виїхав "поганяти" щупаків.....не даремно.:)
  13. Лис74

Спочатку був лис, потім сорока, нуууууу а під обід довгожданий зайчик. Перший в цьому сезоні. Стріляв: 686, D-20, п/ к, 1. (сорока трійкою). Всім Ні пуху Ні пера !!!
  14. Лис74

З полем! Супер!
  15. Лис74

Відстрілку взяв..... набої ще раз перебрав.....03.11. стартуємо:rolleyes:.... Всім НІ ПУХУ НІ ПЕРА.....
  16. Лис74

Открытие по перу 2019.

Сьогодні пройшовся по старих місцях....собака на одному озерці підняла крижня.....збив. Потім одного промазав, трохи далеко піднявся...Вечірнього льоту як такого не було...Коли очікував вечірнього нальоту, собака сама пройшлася кругом мене в очереті і принесла підранка чирка.....хтось збив і не...
  17. Лис74

Открытие по перу 2019.

Курки взвів, а стріляв безкурковою....;)
  18. Лис74

Открытие по перу 2019.

На ранок не ходив, виїхав на вечірку. Ще раз пересвідчився в тому, що качка летить по майже повній темноті. Манок допоміг, першого крижня "накрякав" і чисто два рази вимазав :D поспішив, ну а другому не повезло, взяв з першого. Всього прилетіло дві качки. Льоту як такого не було. Стріляв...
  19. Лис74

Открытие по перу 2019.

Ось такий красень здобутий на вечірці . Налетів один майже в повній темноті. Стріляв приблизно 20 метрів, самокрут 686, порох Сокол 2.2 гр., п/д, дріб 5, 30 гр., закрутка. Битий чисто, а далі робота четвероногої помічниці і трофей в заліку. Всім Ні пуху Ні пера...
Зверху