Результати пошуку

  1. great_hunter

    Куплю фінку ГДР (Rostfrei)

    Вже не актуально...
  2. great_hunter

    Куплю фінку ГДР (Rostfrei)

    Неспішно шукаю для себе ( не перекуп) оригінальну фінку виробництва Rostfrei колишньої НДР (ГДР), з рукояткою під ріг (не "козья ножка").
  3. great_hunter

    Стоимость членских взносов по областям

    Івано-Франківська область : внески 850 грн, сезонка на качку (районна, не вся область) 250 грн... Таке враження, що в нас та качка вже смаженою сама з неба падає, або керівництво облУТМР наймає чартерні літаки для допомоги пернатим під час перельоту (((
  4. great_hunter

    Кителя камуфляжные mtp 160/88 +

    Вітаю! Кітеля ще в продажу? Можна фото бірки, якщо є... Дякую, попередньо РЕЗЕРВ на один за 100 грн. Прошу Ваш номер телефону.
  5. great_hunter

    Мультікам і бундесфер

    попередньо резерв на бундес костюм без утеплювача, дзвонив продавцю.
  6. great_hunter

    Мультікам і бундесфер

    Вітаю, бундес штани окремо можна? Якщо так, прошу скиньте в ПП ціну та фото бірки з розміром. Дякую.
  7. great_hunter

    Цена карточки на зайца?????

    Вибачте за неякісне фото, ось інфа по Франківщині :
  8. great_hunter

    полювання-2014 на Прикарпатті

    Якість неважна, фоткав телефоном китайським...(((
  9. great_hunter

    полювання-2014 на Прикарпатті

    1 листопада (Франківська обл.)
  10. great_hunter

    Продам МР-153 или поменяю на ТОЗ-34! ИЖ-27!

    Друже, підкоректуйте своє оголошення, модератор може сваритися... Правила кажуть : "ЗАПРЕЩЕНО: ...4.4 Писать весь текст темы или сообщения заглавными буквами – жёлтая карточка (до 15 дней)."
  11. great_hunter

    разное для охоты и рыбалки

    Кофта не Бундес, це фліс армії Британії. Класна штука, дуже приємна ціна, але я, на жаль, ростом не вийшов...(((
  12. great_hunter

    Продам DC40 и DC50

    Колего, звичайно, це не моя справа, але думаю, Вашу пропозицію слід перемістити в рубрику "Продам", а не "Куплю"...
  13. great_hunter

    допоможіть порадою

    Хлопці (чи дядьки), не сваріться))) А щодо мушки, я на ТОЗ-63 вже третій сезон практикую маленьку червону оптоволоконну мушку. В темряві вона, звісно, не світиться, та й нема потреби - коли темно, ми вже або в дорозі, або "під магазином")))) А зимою, коли сніг - набагато зручніше, ніш заводська...
  14. great_hunter

    ремінь тактичний DDPM

    Продано. Прошу закрити тему.
  15. great_hunter

    ремінь тактичний DDPM

    Вітаю всіх, продаю тактичний ремінь армії Британії, брав на одному з форумів два роки тому собі, але так ні разу і не вдягав, може комусь знадобиться. Ціна 100 гривень, знаходиться в Івано-Франківську (пересил можливий будь-якою службою). Контактні телефони : (097) 222-81-81, (095) 095-24-26. З...
  16. great_hunter

    Продажа футболок и головных уборов.

    Панама резерв, написав у приват.
  17. great_hunter

    Звіти з Прикарпаття

    Качки малувато, ось тільки сьогодні взяв першу в цьому сезоні...
  18. great_hunter

    порох Крук

    Всім привіт! В червні поточного року в Івано-Франківську "Крук" купив за 195 гривень.
  19. great_hunter

    куплю 28 калібр

    Прошу закрити тему, ружбайку придбано.
  20. great_hunter

    Продам мисливський ніж СССР

    Привіт, а чому "не ХЗ"? Я давненько не читав методику, але по старій пам"яті - у цього ножа всі ознаки ХЗ... Хіба товщина клинка замала... Не ображайтесь, ножик СУПЕР, просто в мого знайомого точно такий, і вписаний в дозвіл саме як вищезгадана ХЗ.)))
Зверху