Результати пошуку

  1. great_hunter

    Куплю фінку ГДР (Rostfrei)

    Неспішно шукаю для себе ( не перекуп) оригінальну фінку виробництва Rostfrei колишньої НДР (ГДР), з рукояткою під ріг (не "козья ножка").
  2. great_hunter

    ремінь тактичний DDPM

    Вітаю всіх, продаю тактичний ремінь армії Британії, брав на одному з форумів два роки тому собі, але так ні разу і не вдягав, може комусь знадобиться. Ціна 100 гривень, знаходиться в Івано-Франківську (пересил можливий будь-якою службою). Контактні телефони : (097) 222-81-81, (095) 095-24-26. З...
  3. great_hunter

    Що за порох ?

    Вітання всім! Знайомий десь нарив банку пороху "HODGDON Pyrodex", кажуть, що американський, для нарізних патронів. Ніхто не стикався з таким? Чи можна ним споряджати гладкоствол, і які навіски? Дякую !!!
  4. great_hunter

    куплю 28 калібр

    Вітання всім! Мій старший колега хоче придбати ДВОХСТВОЛКУ радянського виробництва (1960-1980р.р.) калібр 28, в нормальному стані. Будь-ласка, телефонуйте, розгляне всі пропозиціі. Тел. (099) 214-51-76. Володимир.
  5. great_hunter

    З Новим Роком та Різдвом Христовим!

    Щиро вітаю всіх колег-однодумців з наступаючими святами! Міцного вам здоров"я, удачі, достатку, а НАЙГОЛОВНІШЕ: бажаю, щоб звуки пострілів в Україні лунали ТІЛЬКИ в мисливських угіддях в сезон полювання !!!!
  6. great_hunter

    магазин для STEVENS

    Вітання всім! Знайомий шукає магазин на 10 патронів для іноземця STEVENS model 954 cal. 22 LR. Будем вдячні всім, хто продасть або підкаже, де можна його придбати. Телефон шукача: (099) 214-51-76, або мій : (097) 222-81-81
  7. great_hunter

    Звіти з Прикарпаття

    Вітаю всіх форумчан з Днем Незалежності України!!! Коротенький звіт про ранкове святкове полювання : до світанку не давали життя хмари комарів, потім зарядив дощ, але в 05-45 одного крижака вдалося приземлити.
  8. great_hunter

    Відкриття в Івано-Франківську

    Вітаю всіх! Відкрились з дядьком на торфовому озерці поблизу Франика, качка була, але майже завжди на висоті пострілу з ПЗРК... Однак, одного крижака на двох добули. Та головне - це маса приємних вражень та емоцій від настання довгоочікуваного свята )))))
  9. great_hunter

    гільзи латунь 16 калібр

    Продам 29 латунних гільз 16 калібру, б/в, ціна 120 грн за всі. До 06.08. гільзи в Киеві, потім будуть в Івано-Франківську. Пересил за рахунок покупця. Тел. 0972228181, Тарас.
  10. great_hunter

    Продам МР-153

    Брат продає МР-153, калібр 12/76, ствол 710мм, дерево горіх, рік випуску - липень 2008, дві дульні насадки та ключ. Рушниця зараеєстрована та знаходиться в м. Івано-Франківську, продаж тільки під дозвіл. Причина продажу - припинення полювання. Ціна 6000 гривень. За детальнішою інформацією та...
  11. great_hunter

    Патронташ 16 кал.

    Продам патронташ (шкіра-шкірзам), на 18 патронів 16 калібру (на фото), але входить і 12-ка. Практично новий, не використовувався. Територіально : м. Івано-Франківськ, ціна питання 200 гривень, пересилка можлива за Ваш рахунок. Більше фото в ЛС, так як вперше розміщаю оголошення і не вмію...
  12. great_hunter

    полювання-2014 на Прикарпатті

    Всім доброго дня! Шановні, хтось чув що-небудь про те, чи буде цього року відкриття полювання на пернату дичину в Івано-Франківській області?
  13. great_hunter

    Мисливці Прикарпаття, відгукніться!!!

    Всім доброго дня!!! Після тривалого проживання на чужині я повернувся на Батьківщину, в Івано-Франківськ,але серед моїх тутешніх знайомих практично немає мисливців..... Буду дуже вдячний всім, хто запропонує приєднатися до свого колективу, або хоча б підкаже, куди в межах області варто виїхати...
Зверху