Результати пошуку

  1. Pavel1988

    З днем народження Генадію (1gena73)

    Гєна вітаю тебе з твоїм світлим Днем народження! Зичу тобі в першу чергу мирного неба, міцного здоров’я, щоб твій Ангел охоронець тебе ніколи не покидав та оберігав тебе і всю твою родину!
  2. Pavel1988

    З Днем Хрещення Київської Русі та з Днем Ангела

    Вітаю всіх Християн з цим днем!!! Особливо хочу поздоровити всіх іменників з Днем Ангела, побажати міцного здоров’я, миру всіх земних гараздів!
  3. Pavel1988

    З Різдвом Іоанна Предтечі та святом Івана Купала. З днем ангела хлопці!

    Всіх вітаю зі святом! Здоров’я, миру, достатку, Божого благословіння та сімейного затишку! А всіх Іванів та Іванок з Дем Ангела!
  4. Pavel1988

    Допомога на лікування

    Доброго дня шановне товариство! Я людина яка не звикла ні в кого нічого просити, але сталася зараз така ситуація, що син подруги нашої сім’ї Піскорський Андрій (вік 22 роки) при невдалому стрибку у воду роздробив 6 позвонок шийного відділу хребта. В обласні лікарні була проведена операція з...
  5. Pavel1988

    Затвердження строків проведення користувачами мисливських угідь натаскування, наганяння...

    Проект наказу Мінагрополітики України "Про затвердження строків проведення користувачами мисливських угідь натаскування, наганяння, вимуштрування, польових випробувань і змагання мисливських собак" http://minagro.gov.ua/uk/regulatory?nid=23707 Строки проведення користувачами мисливських угідь...
  6. Pavel1988

    З днем Ангела Андрії!

    Всіх форумчан які носять величне ім’я Андрій хочу привітати з Днем ангела! Бажаю Мирного неба, міцного здоров’я, легкого життєвого шляху, перемог у всіх починаннях та на всіх "фронтах" особистого життя, щоб у кожного в сім’ї був затишок, побільше вірних друзів та щоб на полюваннях дичина завжди...
  7. Pavel1988

    Засоби по догляду за зброєю Snipex від ХАДО (консервація, чистка, ворніння)

    Snipex Gun Conserving Grease – засіб для консервації що містить Ревіталізант® Застосовується для консервації і змащення зброї перед зберіганням. Забезпечує надійний захист зброї від корозії навіть при тривалому зберіганні на відкритому повітрі. Використовується для мілко- і великокаліберного...
  8. Pavel1988

    Цівйо на ТОЗ БМ малостріляне

    Продам цівйо заводське, дерево бук з малостріляної рушниці. Є невелика тріщина, сколу немає, довжиною 2-2,5 см в найширшому місці 3 мм на фото вказано червоною рискою. Територіально Хмельницька обл. ціна 150 грн, відправка НП, резерв в темі. тел. 097 777 42 23 Павло.
  9. Pavel1988

    Приклад ТОЗ-БМ горіх

    Продам приклад для БМки стадія завершеності 80%, дерево горіх. Розміри: довжина по верху 41 см. по низу 44 см, тильна частина ширина 40 мм висота 128 мм. Знаходиться в Хмельницькій обл. ціна 400 грн., оплата на картку ПриватБанк або готівкою по факту одержання, відправлю НП. Резерв в темі...
  10. Pavel1988

    Патрони турецького виробництва

    Доброго дня колеги! Можливо хтось користувався даними патронами? 12 к. Характеристики зазначені на упаковці тиск 680 бар, швидкість 440 м/с, № дробу 1/2/3, дріб Нікель 16к. Цікавлять відгуки та фірма виробник. РS Пошу вибачення за якість фото, фотографував телефоном.
  11. Pavel1988

    Куплю тильник

    Куплю тильник на німця з прогином з внутрішнього боку. Розміри: довжина - 124, ширина - не менше 41,5 відстань між отворами - 83. пропозиції в темі бажано з фото. телефон - 097 7774223
  12. Pavel1988

    Продам приспособи

    Продам в 12 калібрі : барклай воєнохот - 100 грн. барклай точмєх - 80 грн. закрутка ручна - 100 грн. калібровочні кольца 10 грн. штука мірка на порох - 30 грн. Резерв в темі, доставка на покупцю, оплата на карту приватбанку, тел. (097)777-42-23 Павло.
  13. Pavel1988

    Приклад ІЖ 58

    Куплю приклад ІЖ 58 старого зразку. Володимир
  14. Pavel1988

    Гільзи 16 калібру

    Куплю нові папкові гільзи 16 калібру
  15. Pavel1988

    УПС 7

    хотілось би почути відгуки про цю новинку від власників та чи варто її купляти.
Зверху