Результати пошуку

  1. Б

    Хто знає про ціну відстрільної картки на зайця, і які дні та строки полювання. P.S. Бажано інформацію про Деражнянський район

    Дякую за інформацію! Щодо того , що вся Вінницька область попре до Хмельничан, то я з звами згоден Kapitan! Оскільки у Вінницькій області нема сприятливих умов для мисливців, ми в свою чергу платимо так само 250 грн. за відстрільну картку, і дні полювання лише НЕДІЛЯ!!! Я ДУМАЮ , ЩО ВИ Б...
  2. Б

    Хто знає про ціну відстрільної картки на зайця, і які дні та строки полювання. P.S. Бажано інформацію про Деражнянський район

    Хто знає про ціну відстрільної картки на зайця, і які дні та строки полювання. P.S. Бажано інформацію про Деражнянський район.
  3. Б

    Цена карточки на зайца?????

    Та все тому , що нас не вважають за народ! На мою думку, все йде до того, що будуть полювати лише так званні "крутелики", про нас, як про мисливців ніхто не згадає, хіба що будем ходити в загонку, для тих самих "крутеликів"!
  4. Б

    Викрадення собак. Давайте разом зупинемо свавілля горемисливців

    Знайомий з такими випадками! В мене також стався подібний випадок, але вкрали не гончака, а російського спанієля! Сталося це близько двох років тому! Вуд - так було звати собаку, йому було 1,5 місяці, в які він вже плив за крижнем! Викрали з літньої кухні коли нікого не було в дома, і я можу...
Зверху