Результати пошуку

  1. PinchukMP

    Продам Іж-58 , 16 калібр, 1966р

    Продам Іж-58, калібр 16,1966 року випуску,зареєстрована в м.Бердичів,Житомирська обл,продаж через дозвільну систему! Стволи 730 мм,чок/полу чок,,вага(загальна) 3 кг, стан по фото,в стволах є раковинки. Ціна 150 у/о,торг. Без пересилів!!!! Рушничка щойно перереєстрована,так шо продається не поспіхом!
  2. PinchukMP

    Продам два жакети тірольський (чи баварський) стиль

    Продам два жакети тірольський (чи баварський) стиль №1 Зелений,виробник Habsburg,Австрія,Класичний дизайн, висока якість матеріалів і першокласна обробка, засновані на традиційному майстерності. Більшість одягу шиються вручну. Ціна в європах просто космос та ще й в євро. Матеріал льон,стан...
  3. PinchukMP

    Продам гільзи В&P 12 к ,одностріл.

    Продам гільзи В&P 12 к ,одностріл, загальна кількість 220 шт,з них 44 мають наліт іржі (окремо відібрані,не критичний і легко усувний дефект,останнє фото) Купував на форумі ,роки зо два назад,але так руки і не дійшли. Хочу за всі 170 грн . Без торгу Відправлю ін-таймом (зі знижкою 10% на...
  4. PinchukMP

    Продам приціл оптичний НПЦ Квант 4*48

    На прохання товариша,виставляю на продаж приціл.. Предмет торгу у мене,продаж веду я,торг в приватні повідомлення. Приціл оптичний НПЦ Квант 4*48 Майже новий (бо як кажуть,новий в магазині) ,широкий кут зору,підсвутка сітки зеленим та червоним кольорами.. Ціна 3000 грн
  5. PinchukMP

    Диск борони,для сковорідки

    Диск ,великий 56 см в діаметрі,з високовуглецевої сталі, з товстого металу,вага 10,2 кг, Для виготовлення сковорідки. Оплата на картку приват, по повній передплаті. Так як я працюю в ті ж часи ,що і нова пошта,відправка ін-таймом,бо він знаходиться через дорогу від праці.В наявності одна штука...
  6. PinchukMP

    Продам щенят руського гончака

    На прохання друга створено тему,всі питання по телефону або в особисті повідомлення "Продам щенят руського гончака,від робочих батьків,вязка планова,народження 18,07,2018. Днталі за телефоном 0939414506 або 0687421176 Ціна від 2000 грн
  7. PinchukMP

    Бердичів

  8. PinchukMP

    Цікаве відео про полювання

  9. PinchukMP

    Продам Weatherby Vanguard SUB-MOA .223

    Винтовка покупалась ровно год назад, калибр .223,твист 9,настрел до 200 патронов, комплекте прицел ССОР 6-24Х56,кольца быстросъемные,стальная планка,дополнительные аксессуары, цена 1200 уё
  10. PinchukMP

    Обміняю дозатор на закрутку

    Обміняю дозатор "военохот" на закрутку з піджимом 12-го калібра. Дозатор Б/В, купувався давно,використовувався (мною) три-чотири рази, там де гвинт фіксації поршня,був скол,заробив холодним звалюванням і зачистив наждачкою, розсікача пороху нема,причина обміну ,купив лі.Закрутка треба під...
  11. PinchukMP

    Продам жилет рыболовный Orvis made in USA

    По просьбе друга продам жилет рыболовный Orvis , made in USA, 29 карманов,из них сзади: большой(на всю спину) ,и два на молнии,и 9 внутренних и 15 наружных. Размер "М", но застежка на пузе на резинке,так что можно смело одевать вплоть до XL, состояние б/у, на 4,есть небольшие (меньше спичечной...
  12. PinchukMP

    Продам ягдаш (сумка) для дитини чи дівчини.

    Допомагая в продажі,тему веду я,відправляти буду я. "Продам ягдаш для дівчини або тих хто привчає дітей до класичного полювання. Форма повторює ягдаші які випускались промислово в срср,тільки без патронташу,є місце для двох патронів 16К. Є кишеня,матеріал - шкіра,е сліди ремонту (підшито по...
  13. PinchukMP

    Допоможіть оцінити класичні,мисливськи піджаки

    Дорогі друзі,прошу вашої допомоги в оцінці класичних,мисливських піджаків марки Habsburg. Виробництво Австрія. Ось ,що пишуть в ібісі стосовно цієї марки:"Классический дизайн, высочайшее качество материалов и первоклассная обработка, основанные на традиционном мастерстве. Вот почерк...
  14. PinchukMP

    Продам ІЖ-12

    На прохання товариша виставляю його їжачка на продаж,далі мова оригіналу. "Продам Іж-12,калібр 12,зареєстровано в м.Бердичів Житомирської області.Стан на четвірочку,дерево новоділ,горіх,на цівці в районі гвинтика є тріщинка,попередній власник ще в часи срср помітив дефект стволів,тому стволи...
  15. PinchukMP

    Продажа-обмен, гильзы :.222 Rem;.223 Rem;.308 Win, ПМ,Luger, от 0,5грн/шт

    Гильза не мыта не чищена,собрана с пола,не магнитная.Цены актуальны в этом сообщении. Торг и предложения обмена исключительно в ЛС!!! К обмену ищется дробь №3;№7;№8.Гильзы 12-го калибра,однострел хорощего качества,капсуль "евро",контейнера гуаланди,и все что касается 12-го калибра! Прошу...
  16. PinchukMP

    Увага змагання!!!"Універсальний стрілок 2017" Запрошуємо гостей та жителів області

    До уваги жителів та гостей області, 3-го червня відбудуться змагання (турнір) "Універсальний стрілок 2017" Турнір відбудеться на території танкового стрільбища, смт.Новогуйвинське,Житомирської області Приз за перше місце,напівавтоматична рушниця COBALT SA 28, Стрілкові дисципліни: -"Компакт...
  17. PinchukMP

    Продам мотор лодочный "Вихрь 25"

    Состояние отличное,После покупки так руки к нему не дошли. Мотор с электро-стартером.
  18. PinchukMP

    замок на спусковой крючок Remington 750

    Продам замок на спусковой крючок Remington 750 б/у Цена 200 грн Данный лот так де продается на reibert.info
Зверху