Результати пошуку

  1. B

    Продам ТОЗ -34р.

    Знято з продажі.
  2. B

    Продам ТОЗ -34р.

    Пересилка не можлива.
  3. B

    Продам ТОЗ -34р.

    Принято.
  4. B

    Продам ТОЗ -34р.

    відповів в лічку
  5. B

    Продам ТОЗ -34р.

    не дуже хочеться зв'язуватись з пересилкою, спитаю в розрішитьеля, якщо він зможе вписати, то тоді поговоримо.
  6. B

    Продам ТОЗ -34р.

    12 калібр. Нова ціна 1950 грн.
  7. B

    Продам ТОЗ -34р.

    Продам ТОЗ - 34р. 1988р.в. Чок, напів-чок. Зареєстроване. Є сип, шат. Всі питання по телефлну.
  8. B

    знайдено РПГ Полтава

    По городу, район Сади 2, 05.06.2014 р. бігає вижлець РПГ
  9. B

    GPS нашийник для собак!

    собаколюб писал: самі користуємось, але переважно тоді, коли беремо двох одночасно. раніше приходилось пів дня шукати, а це нерви неймовірні, зараз - не проблема... закинули запит і прийшли координати з посиланням на карти, відразу перейшли і на карті видно де трекер. економія нервів дуже...
  10. B

    GPS нашийник для собак!

    Myron писал: Hanter28 писал: GPS нашийник - це звичайно річ хороша,але я великий противник того, що собака під час роботи знаходиться в нашийнику. Були випадки коли під нашийник залазили гілки чи коріння і якшо в собаки дуже запальний характер або це сталося у воді чи при переслідуванні сікача...
  11. B

    Дозатор пороху

    Можу за 70 грн. забрать дозатор. тел. 0668934439
  12. B

    Продам

    Если весы за 80 отдадите, то заберу. тел. 066-893-44-39
  13. B

    Віддам Курцхара

    отдано.
  14. B

    Віддам Курцхара

    відповідь в приват.
  15. B

    Віддам Курцхара

    Знайомий віддає кобеля курцхара, вік - 5 років, паспорт УТМР без права в'язки. Полтавська обл. Подробиці за телефоном 095-055 59-73. Пес не мій.
  16. B

    упс-5

    Резерв до выяснения
  17. B

    Куплю щенка РПГ

    К сожалению щенков уже нет.
  18. B

    Куплю щенка РПГ

    РГ не подойдет?
  19. B

    Разное

    5. Закрутка ручная 12К самодельная сделана на века - 30 грн. (необходима замена матрицы). В резерв до вияснения
  20. B

    Фото " Природа "

    Бобры-строители
Зверху