Результати пошуку

  1. M

    УПС 12 калибр

    резерв снимаю
  2. M

    УПС(12 к) ,закрутка

    Резерв на УПС
  3. M

    УПС 12 калибр

    Если не заберут то дайте знать. резерв на весь комплект
  4. M

    утиные манки

    КУКА, ждем Вашего ответа, резерв принимается или уже продано?
  5. M

    Разное по охоте

    резерв снимаю, извините
  6. M

    утиные манки

    Если fizruk не заберет то резерв за мной
  7. M

    Разное по охоте

    Приспособление для обжима патронов звездочкой,новое-170 гр, если 12 калибр то резерв и отправляйте реквизиты
  8. M

    Полювання на качку

    Знакомых охотников у меня нет. Учусь этому ремеслу сам, поэтому буду благодарен за каждый совет
  9. M

    Полювання на качку

    Спасибо за совет. Буду ходить и ждать своего момента.
  10. M

    Полювання на качку

    Добрий день. Я недавно почав полювання на качку, маю 5 виходів але ще ніразу не бачив качки і ніразу не стріляв. Чув вистріли інших мисливців але вони були з собаками. Чи допоможе мені цій ситуації манок або чучела?
  11. M

    Манок на утку

    Добрый вечер. Извините за наглость, за 200 грн заберу
  12. M

    Членский билет УООР

    Добрий вечір. Сьогодні вступив в УТМР у Вінниці. Вся процедура зайняла 10 минут. При собі мав 2 фото, охот білет, картку добутої дичини, дозвіл на зброю. Заплатив 427 грн(суму точно не пам"ятаю)-150 грн вступ + 270 внески. Відразу взяв відстрільну сезонну на район за 160 грн. Мені роздрукували...
  13. M

    Що потрібно для вступу в УТМР

    вибачте зайшов на тему замість охоти на рибалку
  14. M

    Продам разное

    Мое предложение в силе
  15. M

    Продам разное

    Добрый вечер. Заберу УПС за 80 грн
  16. M

    Как стать ОХОТНИКОМ?

    Два місяці чекати це дого. Я заповнив анкету і здав дві фото у вівторок а в четвер уже здав іспит. екзамен проводиться кожен 2 і 4 тиждень місяця
  17. M

    Как стать ОХОТНИКОМ?

    Всіх питань не памятаю і неправильних відповідей мені не показали. Роздрукували білет на листок з 24 питаннями і сказали обвести вірні відповіді,після цього сказали вийти з класу а самі вводили результати в комп. 8. Який термiн дii посвiдчення мисливця? необмежений. 27. Як повинен вчинити...
  18. M

    Как стать ОХОТНИКОМ?

    Сьогодні здавав екзамен на охотніка. Здав з першого разу,відповів правильно на 20 питань з 24. Допоміг онлайн тест охотніка та інші сайти по охоті, але не всі правильні відповіді з інтернета співпадають з відповідями лісхоза.
Зверху