Результати пошуку

  1. F

    Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

    Судячи з останнього повідомлення , ти " Копатыч" взагалі " с ума выжил" . Витрачати час на пошуки телефона , а тим більше дзвонити людині , в голові якої олії менше , ніж у голуба , якого він виготовляє , не вважаю за потрібне . Замість того , щоб втрачати рештки здорового глузду в інтернеті ...
  2. F

    Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

    Я не " фраєр " і ніколи ним не був . Про порядність чи не порядність кожного скажуть люди . Та вибачення прийму . З повагою
  3. F

    Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

    Для " Копатыч" . Товар не проданий , залишаю комплект собі , можливо з"явиться більше голубів в угіддях де я полюю . На рахунок якості чучел , питання суб"єктивне . Як на мене , комплект що я маю , більш реалістичний , а отже і кращий , і в темі є позитивні відгуки . І на всі Ваші "вопросы" дав...
  4. F

    Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

    Так передзвоніть , познайомимся . То що я не Медведь Тамара , це точно . Можливо і зроблені однією людиною , мене менше всього цікавить , хто і коли їх робив . То ж продавайте щасливо своїх голубів , шановний " Копатыч " . Я , повторюся , Вам не конкурент . А Вам шановні "OlegSch" і NickTN"...
  5. F

    Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

    Тепер ясно , тоді я Вам не конкурент .
  6. F

    Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

    Та ні , не секрет . Брати по зброї підігнали десь 1.5 - 2 роки тому . Тільки не до кінця розумію , для чого Вам цей допит . Ти м більше , як виявилось , я не один в кого є такі набори .
  7. F

    Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

    Робив не сам , купляв , але так і не скористався . Перекидаються без толку.
  8. F

    Чехол для документів чи телефону

    Прошу оранжевий в резерв . Дайте реквізити для оплати
  9. F

    Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

    Продам : Чучела голуба 8шт і сороки 1 шт. Матеріал карбон , помальовані акриловою фарбою . В натуральну величину - 700грн м.Львів , 063 421 17 53
  10. F

    Шкатулка

    Продано
  11. F

    Книги по полюванню

    Продам книги: 1) "Охота на Украине" Київ , 1959р , третє видання , збільшений формат , стан добрий - 180грн 2)" Спортивная охота в СССР" М.,1981р , 568стр., збільшений формат ,тир. 50000 , стан добрий - 170грн 3) Л.П.Сабанеев " Собаки охотничьи ... борзые и гончие " М.,1987р , стан добрий -...
  12. F

    Дробокаталка

    Продано
  13. F

    Дробокаталка

    В резерві
  14. F

    Шкатулка

    Продам шкатулку різьблену , розмір 300 * 150 * 40 мм , всередині і з боків оббита матерією під бархат - 300 грн м.Львів , 063 421 17 53
  15. F

    Дробокаталка

    Продам дробокаталку громихало для картечі і шроту . Діаметр 320 мм - 500грн м.Львів , 063 421 17 53
  16. F

    "Охотничьи просторы" - альманахи

    Дякую .
  17. F

    "Охотничьи просторы" - альманахи

    Номери 14 і 22 прошу резерв .
  18. F

    Книга Спортивная охота в СССР

    Продам книгу: "Спортивная охота в СССР" М.,1981р , 568стр., тир. 50000 , стан добрий - 180грн м.Львів , 063 421 17 53.
  19. F

    Книга Лось

    Продано
  20. F

    Книга Легавые собаки

    Продано
Зверху