Результати пошуку

  1. A

    приклад

    Доброго дня, шукаю приклад до ТОЗ-БМ, 63, пропозиції прошу в приват.
  2. A

    По прикладу

    Доброго вечора шановні форумчани, надумав я на свій тоз-63 поміняти приклад, і задався питанням в чому різниця між пістолетна, полупістолетна і пряма(англійська) ложа, підскажіть будь-ласка?
  3. A

    польові угідя

    Шановні форумчани дайте відповідь на таке питання або підкажіть де прочитати - а саме що таке польові угідя? скоро відкриття на пушного а у відстрілці прописано *польові угідя*, разумію шо з такою відстрілкою в лісі полювати не будеш на зайчика а от посадки, самосіви, людські паї які заросли...
  4. A

    Дробокатки

    Шановні форумчани підскажіть + і - таких видів дробокатки як "шайтан-машинка" (з двох півсфер) та просто круглого барабана. Наперед дякую.
  5. A

    Лабрадор

    Доброго дня, шановні мисливці підкажіть по собаці породи лабрадор-ретривер, наскільки вона підходе для полювання? на даний момент виникла така ситуація що людина може подарувати суку віком 2,5 роки, я собі шукав драта чи курца, але зацікавився даною породою перечитав в неті що знайшов, хотілось...
  6. A

    Дратхаар-Курцхаар

    Шановні форумчани підкажіть по даних породах сабак, як ці породи підходять для наших умов полювання, різниця між ними в роботі та утримані, чому курци ціняться дорожче?
  7. A

    как зарядить пулю

    Где-то прочитал как просто отлить пулю (фото прилагаю), отлил вроде получилась норм вес после грубой доводки 24грам, диаметр-15,3мм, теперь посоветуйте как ее снарядить у меня ТОЗ-63, 16кал, чок -15,8мм, пчок -16,3мм.За фото извиняюсь с телефона. Да в контейнер какой у меня есть стает нормально...
  8. A

    "спортивный патрон " на 16 кал

    "спортивный патрон" на 12к -28гр дроби, какая навеска будет на 16к, хочу сделать как бы эконом вариант для учебных стрельб
  9. A

    65 гильза

    Добрый день. есть несколько латунок 65мм как такие гильзы ведут себя в 70мм патронике какие рекомендации?
  10. A

    прийму в дар

    Доброго дня нещодавно став мисливцем, прийму в подарунок все по 16к. Буду вдячний.
Зверху