Результати пошуку

  1. ALEX-ANDER

    Розшукую власника Дратхаар !

    https://m.facebook.com/groups/pereyaslavbaraxolka/permalink/2102339510105076/
  2. ALEX-ANDER

    ІЖ-3К

    Привіт всім . Продам стареньку рушницю Іж 3К в 16к. Стан на 3 з 5 ! Раковини в стволі, люфт, все як треба, все присутнє ) Зареєстрована . Продаж через дозвільну. Ціна 3000грн. Тел.для зв'язку 0990707989 Рік виробництва 1955й. Маса -2.25кг. Довжина ствола 720мм. Калібр -16.
  3. ALEX-ANDER

    ІЖ-3К

    Всім Бажаю Здоров'я!) Хочу продати свою рушницю, старенька але може ще кому послужить ... Реєстрація -Київська обл. Рушниця повністю дієздатна. Рік випуску 1955. 16К. Довжина ствола-739мм. Є нюанси... шат, раковини в стволі. Дерево не має тріщин чи сколів. Всі деталі під одним номером. Рушниця...
  4. ALEX-ANDER

    Допоможіть знайти форумчанина )

    Вітаю всіх ) Допоможіть знайти контакти ось цього форумчанина AZ_Fedorovich ! Може хто знайомий з ним... Буду дуже вдячний ))
  5. ALEX-ANDER

    Куплю ІЖ-17

    Мої вітання !) Шукаю ІЖ-17. Бажано в Київській обл! В доброму стані і за адекватну ціну ! Це буде перша рушниця і на довго! Тому як, дуже мені подобається ) Дякую!!)
  6. ALEX-ANDER

    Сейф

    Вітаю) Є такий сейф для продажу ! Стан ідеальний... Виробництво совка! Ціна-1800грн. Торг! Знаходиться в Київській обл. Бажано, всі питання по тел. О990707989 Олександр.
  7. ALEX-ANDER

    Куплю ИЖ-17

    Вітаю ) Маю бажання придбати рушницю ІЖ-17. Приорітетно в Київській обл.! Може в кого стоїть без діла ... Бажано не дорого..))
  8. ALEX-ANDER

    Куплю стару мототехніку !

    Вітаю всіх )) Дуже цікавить старенька мототехніка ! Важкі, радянські і зар. мото ! А також запчастини до них! Може в кого, що є...! Не викидайте в металобрухт !! Мені дуже цікава ця тема )) З Повагою !!
  9. ALEX-ANDER

    2 Колеса на УАЗ

    Все як на фото ! Одне, взагалі, бомба ! Інше трошки протектор вже зносився ! Продаю на прохання знайомого ! Ціна-2000 грн. Торг!! Бажано само вивіз ... Знаходяться в Київській обл.
  10. ALEX-ANDER

    Довбанка )

    Вітаю ) Може кого зацікавить ... Є така річ )) Стан, як на її роки, дуже добрий !! Продам, або обміняю на щось цікаве ... Кого реально зацікавить ! Думаю, домовимось ))
  11. ALEX-ANDER

    Спец лампа с нагнетателем !! (Новая)

    Лампа для разогрева агрегатов тяжелой военной техники ! Абсолютно новая! В смазке !! Цена -500 грн.
  12. ALEX-ANDER

    Немного фото на тему охоты и животных ))

    Приятного просмотра )
  13. ALEX-ANDER

    Роздатка ГАЗ 66

    Продам роздатку , кому может нужна ) Долго лежала!! Все крутится без проблем !Вроде как не разбиралась ... На корпусе есть налет ржавчины ! На скорость не влияет ! Цена 2500 грн. Торг уместен )) Тел. 0990707989 Александр.
  14. ALEX-ANDER

    Винтовки Малокалиберные ТОЗ

    Винтовки малокалиберные ТОЗ-8-01,02. ТОЗ-12-01,02. Общие указания по ремонту и использованию. Цена 100 грн.
  15. ALEX-ANDER

    Интересная тема на дружеском форуме ...

    https://reibert.info/threads/starye-fotografii-safari-v-karpatax.682778/
  16. ALEX-ANDER

    Помогите определится !

    Приветствую всех , кто зашел в эту тему. Начну с самого начала ! Еще с детства отец приучал меня к оружию, потому как был оружейным мастером в нашем регионе и первоклассным охотником , помню как под матрасом )) лежало по два -три ружья постоянно , и мне приходилось все чистить )) если...
  17. ALEX-ANDER

    Гриль-Барбекю GRILLY

    Все как на фото, абсолютно новый! Цена 600 грн. Причина продажи -Лежит без дела. Пишите в лс, в теме или же зв. по ном. 0990707989. С уважением! Александр.
  18. ALEX-ANDER

    Продается Мотор

    Состояние практически идеальное! Не считая потертостей. Спалил от силы 10 л. бензина. Цена 2500 грн. Все вопросы по телефону 0665791459 или 0674291105 Николай.
  19. ALEX-ANDER

    Запчасти на ЛУАЗ

    Есть вот такие зап. Может кого заинтересуют... Цены все оговариваются. Солить не собираюсь.
  20. ALEX-ANDER

    Труба Зрительная ЗТМ4-20/50

    Состояние трубы на 4 . Нужно слегка почистить пару линз. Тубус есть но нижняя часть , где идет утончение, с повреждением! Исправимо. Цена вопроса 300грн. Почему то не могу загрузить больше фото... При необходимости можно на почту.
Зверху