Результати пошуку

  1. V

    Продам карабін ISSC Mk22, калібр 22 LR

    Доброго дня! Номер тел будь ласка! Цікавить. В одному місці проживаєм
  2. V

    Куплю приціл Swarovski Z8i 1-8x24 або Z6i 1-6x24 бу

    Приціл придбано. Тему будь ласка закрийте.
  3. V

    Продам карабін Browning Bar Mk3 з оптикою ZEISS Conquest V6 1,1-6*24

    Як із вами зв'язатись???
  4. V

    Продам карабін Browning Bar Mk3 з оптикою ZEISS Conquest V6 1,1-6*24

    Доброго дня! Якщо продаєте приціл окремо - яка ціна? Стан?
  5. V

    Куплю приціл Swarovski Z8i 1-8x24 або Z6i 1-6x24 бу

    Актуально. Куплю приціл Swarovski Z8i 1-8x24 або Z6i 1-6x24 бу. Бажано із сіткою 4A-IF або 4A-I.
  6. V

    Куплю приціл Swarovski Z8i 1-8x24 або Z6i 1-6x24 бу

    Куплю приціл Swarovski Z8i 1-8x24 або Z6i 1-6x24 бу. Бажано із сіткою 4A-IF або 4A-I.
  7. V

    ЗІМСОН! Яка модель?

    Дякую за поради. Я про такий спосіб здогадувався. Та все ж думав що люди підскажуть які мають таку рушницю.
  8. V

    ЗІМСОН! Яка модель?

    Доброго вечора шановні! Сьогодні мав можливість помірятивнутрішній діаметр стволів (якщо все правильно поміряв): лівий - 17,2 ; правий - 17,5. Довжина ствола 746-747 мм. Які звуження? В інтернеті шукаю інформацію нічог не може знайти. Допоможіть.
  9. V

    ЗІМСОН! Яка модель?

    >На сколько я вижу на представленном экземпляре не родное дерево. Так дерево не рідне. Але я його вже змінив. Виготовили ложе під мене. Просто супер. Буде можливість сфотографую. Місцевий масйстер виконував. Як нарахунок пострілів пулями? Які дають кращий результат з нього? Наприклад "моноліт".
  10. V

    ЗІМСОН! Яка модель?

    Допоможіть розібратись із рушницею. Зімсон 1949 р.в., 12 калібру, довжина стволів 745 мм. Яка це модель, які звуження? По можливості які патрони "любить"? Наперед вдячний.
  11. V

    Метательная машинка

    Ми робимо наступним чином: перед виїздом на стрільби телефоную до єгеря та повідомляю що будемо в такому то місці стріляти. Допоки проблем не було. П.С. В нас ручна металка. Дуже задоволені.Кожного разу зовсім інша траєкторія польоту тарілочки та її швидкість.
  12. V

    спортинг

    Доброго вечора. Ми з братом купили ручну металку . При виїзді постріляти дзвонимо до єгеря, повідомляємо де будемо стріляти.
  13. V

    Куплю горизонталку в Західному регіоні

    Куплю горизонталку Зімсон,Зауер,Иж54,58,26 тільки в 12к, у відмінному стані.Незручно полювати з вертикалкою
  14. V

    Куплю ИЖ-58- 16кал

    Я вам написав особисте повідомлення. Переглянте!
  15. V

    Пуля ''Монолит''

    Щось занадто дорого.Я рік назад в "Сапсані" купував моноліт 28і моноліт 32, по 21грн та 22грн.TOZ-34ER можливо ви переплутали з суавестре - я дорожчої пулі незустрічав.
  16. V

    Пули.

    Минулого сезону купував Гуаланді по 11 грн.Пуля хороша.Також моноліт 28,32.
  17. V

    Иж 18М-МАХ

    Доброго вечора! Мав сьогодні можливість побувати в магазині "Ягдташ" у м.Рівне.І ось воно- Иж 18М-МАХ та Иж 18М Спортінг.Тримав у руках і те і інше.Відчуття просто клас.Иж 18М-МАХ довжина стволів 710мм,12х76,чокове звуження,прицільна планка - ціна 2000 грн. Иж 18М Спортінг - 12х76, змінні...
  18. V

    Иж 18М-МАХ

    Дякую за ссилку! Я вже там все перечитав.Жаль що не можливо замовити рушницю із Росії. Мене цікавить де на Україні можна купити даний апарат?
  19. V

    иж-12 глазами владельца

    Хто пристрілював свій Иж12 дробовими патронами? Які № показали кращий результат?
  20. V

    Иж 18М-МАХ

    В Рівному я теж в Ягташі дивився на Иж18М враження однакові з вашими. Однак я шукаю Иж18 М-МАХ (прицільна планка,12х76,дульні звуження).Якщо ви бачили саме те що я шукаю поділіться інформацією.Дякую.
Зверху