Результати пошуку

  1. Ю

    Порох NobelSPORT

    Чому? І чим кращий 206с. Я описував свій набій, термін використання та на що використовую для максимального розуміння чим він мене влаштовував а Ви написали що він (не для зими) а користуєтесь 206с -загальне визначення. Розкажіть чому використовуєте 206с якщо користувались АО - чим саме не...
  2. Ю

    Порох NobelSPORT

    Цікавить таке питання- хто має досвід у використанні пороху НС АО під навіски дробу 32-34г розумію що зараз буде посилання на таблиці виробника, але таблиці не все пояснюють як наприклад із Д-20 по таблиці все гарно а от у користувачів як навіски так і враження різні. Для розуміння хочу описати...
  3. Ю

    Гуалашка

    Скажіть а полева подібних на 12-к щось є. Ціна?
  4. Ю

    Запчасти на ружья (кроме дерева).

    Cкиньте фото спускової скоби. Перший ряд третя зверху вона із залишками ворониня. У приват-дяку
  5. Ю

    ИЖ-12 кал. 16 полный ЗИП

    теоритично мае підійти колодки майже едентичні. Висота (кликів) 30,5 мм по ширені 37мм внутрішній між кликами 26мм. Є інтерес на данне залізо та застібку. Якщо цікаво дайте номер телефону у приват.
  6. Ю

    ИЖ-12 кал. 16 полный ЗИП

    цікаво чи підійде залізо цевя на 12к.
  7. Ю

    Гуалашка

    вибачте куля ш-ш 20к у Вас полетіла з якого калібру
  8. Ю

    Гуалашка

    підкаліберних багато але не дуже доброі якості, одноманітності та ціні. можете описати з яких звужень стіляли та кращий рецепт спорядженя,
  9. Ю

    Гуалашка

    виставіть результати відстрілу гуалашки. цікаво чи можливе використаня даноі кулі при постійному звужені чок 1 мм.
  10. Ю

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Скиньте будь-ласка повний прайс на адресу dovbenko.yuriy@mail.ru
  11. Ю

    Полювання на голуба

    Я имел в виду птенцов, количество вяхиря в охотничей сезон зависит от того сколько их птенцов выжевит, так вот в жару птенци выживают но очень боитцса дождей.
  12. Ю

    Пуля без имени

    Вибачти, де берете хвостовики та скільки коштуе сам хвостовик.
  13. Ю

    Полювання на голуба

    вяхирь не особо боитца жары (птенцы) а сильные дожди в 10 -15 дневном возрасте смертельно опасны так как в ето время родители не накрывают птенцов а своего пера ещо толком не имеют.
  14. Ю

    Полювання на голуба

    минулого року спостерігав за парою вяхерів біля батьківського двору, виводків було три при чому третій вилетів у перших числах вересня.
  15. Ю

    пуля 28 калибра,может кто-то такими пользуется?!

    дякую, теж хочу зробити щось подібне - свинцеве але на 12к і вагою 30г.
  16. Ю

    пуля 28 калибра,может кто-то такими пользуется?!

    Опишіть детальніше кулю, розмір порожнини, діаметер та висоту ніжки, висоту нижньоі частини.
  17. Ю

    Цевья на 2-х стволки ( ИЖ 47 ( 49 ) 54, 26 , 58 ) так же на иномарки.

    цікавить цевйо на іж 12 12к із залізом, і ціна.
  18. Ю

    Продам пулелейку Диабола, колпачковую и другие

    ні мені потрібна куля суцільна з еспансивною верхньою частиною як в 474 пості, зовнішня форма теж така куля - медвед,
  19. Ю

    Продам пулелейку Диабола, колпачковую и другие

    доброго дня цікавить ціна пулелійки з 474 поста із діаметром по поясках 14,5 мм
Зверху