Результати пошуку

  1. mykro

    Самий дешевий робочий коліматор на 12к

    Дякую, на цей теж поглядав, можливо його і спробую Власне цей, що на відео і є моєю поки нездійсненою мрією ) , але його ціна на даний момент для мене непідйомна, коштує в районі 5000грн
  2. mykro

    Самий дешевий робочий коліматор на 12к

    Не подобається бокова засвітка, якщо вже платити 100$, то хоча б за меньш-більш приємну річ) Одним словом, я в активному пошуку
  3. mykro

    Самий дешевий робочий коліматор на 12к

    Хлопці мають сайтмарки по 100 у. о вже десь 3 роки, тримає, стп не збивається. Мабуть прийдеться брати таки його. Ніхто не користувався конусами дешевими? Ось такими
  4. mykro

    Самий дешевий робочий коліматор на 12к

    Зрозумів свою помилку) Виправляюся. Цікавить недорогий відкритий сучасний коліматор, Ось такого типу, як на фото
  5. mykro

    Самий дешевий робочий коліматор на 12к

    А що таке русак?
  6. mykro

    Самий дешевий робочий коліматор на 12к

    Добрий день, шановне панство Цікавить самий дешевий відкритий коліматор на 12к, який буде адекватно працювати. Зразу напишу, щоб ви не мучилися. 1. Коліматтор на гладкостволі лишній 2. Вчися стріляти ) 3. Постав оптоволоконну мушку А тепер будь-ласка по темі, якщо хтось розбирається, порадьте...
  7. mykro

    Порох пироксилиновий сп спорт

    Не помилився, я проконтролював )
  8. mykro

    Порох пироксилиновий сп спорт

    В мене друг недавно придбав сп-у, каже не перезаряджає рушниця, заміряли швидкість, а там 175-180 ))) В мене зараз на голуба і на качку гарно відпрацював сп-спорт і сп-у. Так що цей порох поки що повна лотерея, без хрона страшно брати. Я кожну баночку тепере перевіряю, не тільки сп
  9. mykro

    Порох NobelSPORT

    В мене зберігається в мисливській кімнаті, яка окремо від будинку, перепади температури нормальні, особливо коли зимою лінь топити і переношу все до хати, а потім назад. Раніше силікагелю в банках з порохом не було, якогось особливого відволоження не бачив, проте, коли він там є на душі...
  10. mykro

    Порох NobelSPORT

    В мене теж в кожній банці пороху пакетик силікагелю, вологу витягує, в прозорих пакетиках видно, як він мутніє
  11. mykro

    яку "балаклаву" обрати?

    Для профілактики обмороження використовуємо абсолютно любий жирний крем, тільки не зволожуючий
  12. mykro

    яку "балаклаву" обрати?

    Можна використовувати балаклаву норфін експлорер, вона має передню частину з неопрену та отвори для дихання. Балаклав маю вагон-вагонезний, теж чутлива шкіра, найлегше сприймається флісова, зручно, коли двохшарова, всередині мікрофліс а ззовні або простий або віндстопер. Фірму вже не пам’ятаю...
  13. mykro

    Продам чехлы на ружье.

    Добрий день. Чи жива ще тема та чи актуальні ціни? Дякую
  14. mykro

    тоз - б 20 кал.

    Це 20к Цікаво же ж :D Мав би лишні фінанси, сам би придбав таку красунечку, тим більше під боком, ех Перепрошую за офтоп
  15. mykro

    тоз - б 20 кал.

    Мало б бути в районі 2,7-2,8
  16. mykro

    Impala Plus

    Теж дуже цікавить імпала плюс. Поясню чому, гарненька і трохи відрізняється від решта турків ))) Як будуть власники, пишіть
  17. mykro

    Излишки гильз B&P Италия 12к прозрачные

    Добрий день. Будь-ласка 100 шт в резерв, реквізити в приват будь-ласка. Дякую
  18. mykro

    Порох ТАХО

    В рись треба 20к. Я говорив про каліберні кулі 12 к )))) Такі є?
  19. mykro

    Порох ТАХО

    Прошу ))) Проте, саме в цій фразі, яку ви процитували є нюанси спорядження, а всього решта ви не побачили? Я теж маю до цього відношення) На спортзал і на студію установка по одному рецепту? )))) Новачку починаєте зразу пояснювати нюанси? Чи даєте базу? Пропоную завершувати, приношу вибачення...
  20. mykro

    Порох ТАХО

    По-перше, ви неуважно дивилися відео Олександра, де він пояснює чому булава крутиться тільки закруткою. Тільки уважно подивившись його канал, вам відпаде масу запитань. Друге, чим жорсткіший контейнер і краща обтюрація, тим менше потрібно пороху. На даний момент особисто я на кулю використовую...
Зверху