Результати пошуку

  1. mykro

    Самий дешевий робочий коліматор на 12к

    Добрий день, шановне панство Цікавить самий дешевий відкритий коліматор на 12к, який буде адекватно працювати. Зразу напишу, щоб ви не мучилися. 1. Коліматтор на гладкостволі лишній 2. Вчися стріляти ) 3. Постав оптоволоконну мушку А тепер будь-ласка по темі, якщо хтось розбирається, порадьте...
  2. mykro

    Примус

    Прийму в дар примус, або запчастини до нього, інструкції, до любого, бензинового, гасового(керосинового), на солярці. Зимою стало гостро питання з підігріванням їжі, газовий балон підігрівали на вогні, після чого придбав собі примус. Зачепило конкретно, тепер маю в міжсезоння чим зайнятись...
  3. mykro

    Придбаю перехідник ласта-ласта-вівер

    Придбаю китайський перехідник за адекватні гроші, ласта-ласта-вівер або ласта-ласта ось такого типу або
  4. mykro

    Дешевий оптичний приціл на гладкоствол

    Чи існує дешевий оптичний приціл на гладкоствольну рушницю, який би витримав 150-200 вистрілів. Хочу гарно пристріляти кулі, маю проблеми з зором. Те що оптика на гладкостволі це моветон я в курсі, полювати з ним не збираюсь. Профільні теми вивчав, за ті гроші, які там люди тратять на приціли...
  5. mykro

    Подарунки до Миколайка

    Я обіцяв 12х76 віддарувати лишнє, так і роблю, всіх з святом! По 12 калібру: 1. Гільза радянська стріляна, грубезний пластик, під жевело 2. Гіза тахо хант профі, обжата, мита 3.Контейнер гуаланді, штук 30-40, точно не знаю 4.Контейнер рись економ, гарно підходить під дрібні порохи, дуже...
Зверху