Результати пошуку

  1. oliver

    Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

    На жаль немає. Всі наявні кікімори відвіз на військкомат та волонтерам ще у перші дні війни.
  2. oliver

    Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

    Зручніше для мене у вайбер. Вкажіть номер, можете в особисті.
  3. oliver

    Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

    І що? Я є. Війна просто. Кого цікавить товар, відповім. Багато чого віддав на ЗСУ ще на початку війни. В основному маскувальні сітки та кікімори. Решта товар, що не треба армії є. Ціни трохи змінилися. А так майже все є.
  4. oliver

    Полювання на голуба

    Вітаю, друзі. Дуже уважно слідкую за дописами камрадів стосовно полювання на голуба. так от. про успішне полювання з великою кількістю привад пишуть десятки мисливців, а аналогічно з одною ракушкою - одиниці. З цього виходить, що кількість таки важлива. а успішне полювання з однією привадою...
  5. oliver

    Полювання на голуба

    у нас це де? яка область?
  6. oliver

    Полювання на голуба

    Неділя зранку. прилетять? не прилетять? не прилетіли.... один нальот. один промах... вже після того як зняли чучала. стріляв не підготовлено, рушниця на плечі, йшов до машини.
  7. oliver

    Полювання на голуба

    Трохи звітів про полювання. голуба стало набагато менше, але він є! субота зранку, поле вибрав не те. нальотів всього було два по 1 шт голубу. стріляли з товаришем по одному разу, обидва промахи. вчора по обіді. змінили поле, стали по різних частинах поля. я 29 ракушок єва, два товариша по 12 шт...
  8. oliver

    Полювання на голуба

    може кормитися на зкошеному полі соняшника, якщо нема іншого поля нескошеного. бачив на свої очі, коли комбайн домолочував останнє поле, то припутні сотні сідали прямо перед комбайном на останній смужці. але в більшості випадків, коли домолочують соняшник, то по часі, голуб вже тю-тю.
  9. oliver

    Полювання на голуба

    Вихід сьогодні. Середа, у нас з 16 год. Голуба стало значно менше. Годується практично весь день до 17 год. Чистого часу на полювання 1 година. за цей час реальних нальотів на чучела було 6-7. Здобув 4 трофеї. Виставляли 41шт ракушок ЄВА. Задоволений і таким результатом. Спробуємо взяти реванш...
  10. oliver

    Полювання на голуба

    просто в позі голова трохи вище ніж у решти. можна на кротовину чи солому чи горбик якийсь. але не задирати голову занадто.
  11. oliver

    Полювання на голуба

    Щоб зрозуміти схему потрібно уважно поспостерігати за зграєю припутнів на годуванні, чи то на стерні, чи на соняшнику. Багато часу провів я за цим заняттям, і зрозумів, що немає жодної схеми. Розставляю ракушки в хаотичному порядку, обовязково головами в різні боки, на відстані від метра до 2-х...
  12. oliver

    Полювання на голуба

    Крайні виходи я мав прекрасні полювання. Розвідав абсолютно нове поле соняшника, саме поле величезне, але знову ми стояли на місці заходу голубів з коридору на це поле. Ракушки ЄВА ставили 41 шт. налітали і одинаки і пари-тройки. і навіть велика зграя регулярно залітала на посадку до чучал...
  13. oliver

    Полювання на голуба

    скажу за Тернопільську обл. останні 5-6 років, які я веду спостереження, голуб відлітає масово 15 жовтня плюс мінус 2-3 дні.
  14. oliver

    Полювання на голуба

    7 трофеїв, 3 промахи, 2-3 нальоти профтикав - відпустив без пострілу. голуб практично не літав. якби не привади ракушки , я б його навіть не бачив. чудова тепла погода, прекрасні краєвиди.
  15. oliver

    Полювання на голуба

    РАКУШКИ РУЛЯТЬ!!! На фото результати виходу №3 минулих вихідних. Були гарні постріли, прикрі промахи, довгі пошуки збитого птаха, вперше в сезоні не вдалося знайтии два трофеї, мабуть встигли перебігти підранки. Розкажу цікавий випадок: патрони роблю сам, станок МЕС. дуже не люблю, коли мене...
  16. oliver

    Полювання на голуба

    Минулі вихідні, вихід №2. Голуб годується великими зграями, але і на ракушки залітають одиночки, пари-трійки, було два-три нальоти білших зграй. Всі трофеї добрані.
  17. oliver

    Полювання на голуба

    Субота ранок. Після якісної розвідки в пятницю, перший результативний вихід на цілком нове соняшникове поле. Як завжди ракушки Єва 29 штук. Частина голуба йшли без жодної реакції на чучела, але норму взяти таки вдалось, нальотів було достатньо для двох норм, але промахи та гави роблять своє...
  18. oliver

    Полювання на голуба

    Обіцяний рецепт голуба Припутня холодного копчення від =AZWkhBzWrcB5oUYdHfB2-VF37Dqw3lyFF9bKvXcdBt5Kyy_f3yA9ppDWvTGznggU2eiQjMANbSs_4WA1o6oHvTOLV51qysgiAfKDti7DMaRI2ZtU4-g8T-7Iw_W8dmrL4cc&__tn__=-]K-R']Ivan Kozytskyj . Наші вітання шановні мисливці. На численні просьби викладу рецепт...
  19. oliver

    Полювання на голуба

    Копчені голуби - це щось неймовірне! Вадим ( Север), дякую за ідею! давно збирався, сьогодні втілили в життя! РЕКОМЕНДУЮ! Коптили самі у моїх батьків на дачі. Пальчики оближиш, дуже смачно.
Зверху