Результати пошуку

  1. krushel

    Ескізний проект відпочинково-спортивного комплексу для стендової стрільби поблизу Львова

    Той випадок коли хобі вплітається у роботу) Після кількох відвідин львівського стенду в голові крутились думки, що стенд потребує розвитку, та і місце для нього не дуже вдале, як не як знаходиться у місті і житлові будинки поблизу. А враховуючи що є архітектором і викладаю в політесі, вирішив...
  2. krushel

    Приклад ТОЗ 34

    Доброго дня, в мого колєги проблема, майстер зіпсув йому приклад до ТОЗ 34. Тепер він шукає новий приклад і ложе. Якщо у вас є в наявності скидуйте фотки в приват або в тему. Прохання інших користувачів не перекуплювати на ходу) Фото для привернення уваги.
  3. krushel

    Відкриття на качку у Львівській області

    Доброї ночі, порадьте якщо не шкода хороші угіддя та контакти до єгерів. До того їздили за Старий Самбір, хочеться поміняти дислокацію. Дякую
  4. krushel

    Екстрактор 12 к

    Доброго дня куплю екстрактор 12 к, такого типу як на фото
  5. krushel

    Прошу порад. Дресирування та натаска русского спаніеля

    Доброго дня, маю таку от файну коліжанку, якій на днях виповнилось 3 місяці. Так як досвіду утримування мисливських собак не мав, прошу допомогти у кількох запитаннях: Дресирування Які основні команди необхідно вивчити. Зараз навчив"до мене", сидіти, принести, дай лапу)) на лежати ще не...
  6. krushel

    Дресирування та натаска русского спаніеля

    Доброго дня, маю таку от файну коліжанку, якій на днях виповнилось 3 місяці. Так як досвіду утримування мисливських собак не мав, прошу допомогти у кількох запитаннях: Дресирування Які основні команди необхідно вивчити. Зараз навчив"до мене", сидіти, принести, дай лапу)) на лежати ще не...
  7. krushel

    Як виробити документи на пса

    Доброго дня, усіх з новим роком! Ситуація така взяв породистого півторамісячного спаніеля від знайомих, в них документів нема окрім ветпаспорта, бо не було на то потреби, усі лінії до того по матері були робочі, тобто полювали. Батько теж спаніель але вязка не була запланована тому його...
  8. krushel

    Зберігання качки на полюванні

    Доброго дня, усіх вітаю з прийдешнім відкриттям! Цікавить таке питання щодо зберігання стріляної качки на полюванні, хто як це робить. Бо якщо на 1 день то ще пів біди, а ми плануємо на 2 дні буде жара, і от як зберегти щоб не попсулась. З дитинства пам'ятаю, що то треба випатрати засипати сіллю...
  9. krushel

    Холостий патрон 12к

    Доброго дня, цікавить питання по створенню холостого патрону 12 к. Можливо хтось вже робив. Яка туди начинка краща: пижі чи можна газету затрамбувати? Яка навіска пороху, десь читав 3-5 грамів. В мене порох Nobel sport D20 Всім дякую, веселих свят)
  10. krushel

    Міжсезонна пристрілка

    Запитання від новачка, тому не судіть строго. Яка в нашій області (бажано район Львова) існує альтернатива стрільби по мішенях на СКА? Ціни там тепер серйозні, а руку набивати треба. дякую.
  11. krushel

    Як працює моя пижерубка?

    Доброго дня! вітаю усіх з відновленням роботи форуму. Я у спорядженні патронів новачок. Нещодавно купив пижерубку, попередній власник її трохи вгробив, зточив краї і досить грубо. Прийшлось заточити по формі. Але як я не старався всерівно мені не вдавалось рубати пижі ні з картону ні відповідно...
  12. krushel

    Як близько можна підходити до лісу з ліцензією на русака?

    Христос рождається! Мали з колєгами на минулих вихідних ситуацію, прикольну. Купили на зайця-русака ліцензії на день і пішли полювати, трохи трохи сям, вирішили переїхатись на інше місце. Приїхали під ліс, до нього метрів зо 200 було, вирішили пройтись вздовж на відстані 50 м, тут вискочив...
  13. krushel

    Щось для спорядження 12 к

    Вітаю усіх з різдвом Христовим! Злагоди, благополуччя, здоров'я і головне миру нам усім. Прийму в дар або за символічну плату усе що стосується спорядження набоїв по 12 к (сам відносно початківець, от надумав патрони крутити): - закрутка 12 к - гільзи 12 к - кулі, капсулі тощо - пижерізки -...
  14. krushel

    Підбірка нових та раритетних книжок по полюванню

    Доброго дня! Всіх з НОВИМ РОКОМ!!! Миру нам і здоров'я для звершення усіх задумів у цьому році! От вирішив поділитись збіркою книжок для початківців і не тільки, є цікаві старі і раритетні книжки. Перелік на фото, всі у форматі PDF. Пишіть у особисті повідомлення.
  15. krushel

    Продам малий трипод під монокль, бінокль або фотоапарат

    Продам новий трипод під монокль, бінокль або фотоапарат вагою до 500 г. Деталі по телефону або в приват. Роман
  16. krushel

    Продам трипод під легкий монокль, бінокль або фотоапарат

    Продам новий трипод під легкий бінокль, монокль або фотоапарат вагою до 500 г Ціна 100 грн. Роман
  17. krushel

    Допоможіть обрати породу

    Доброго дня, лише минулого року почав полювати. Попробував по зайцю, качці, кабану. Зрозумів що хочу взяти пса, оскільки люблю чотирилапих та і той що біля хати вже старий. Ну і на полюванні цікавіше) (усвідомлюю що ним треба буде займатись і це велика відповідальність) цікавить пес по зайцю і...
Зверху