Результати пошуку

  1. Altay1972

    Смачні еноти?

    Не смажимо, тушимо з корінням та приправами до готовності, шурпу варимо, а пупок у нього як літрова банка, лиска не вгадує... :) Ще є журавель, чистий індик, теж файний трофей (кіл 6-8), та гарна жаровня... Але це птахи, а ми починали тему про тих хто їсть мишей, у нас таких не мишоїдів не їдять :)
  2. Altay1972

    Смачні еноти?

    Чисто моє розуміння, що байбак це найкраща позиція з кута використання жиру...він їсть тільки траву та зерно, а жир в нього кращій за барсучій, барсук всеядний, жир слабіший, у ведмедя ще менш... Качественный состав жира зимоспящих животных исследовали многие авторы (Франк-Каменецкий, 1936...
  3. Altay1972

    Смачні еноти?

    Ви приходите до сільмагу (або величезного супермаркету) а там файний сервелат, та ще й зі знижкою, але є маленьке але, з добавкою 10-20% лисятини, або енятини...То зазвичай у них маркетинговий хід, вам же це не важливо, вам надо палку такого сервелату ;) То чого б кума не пригостити такою...
  4. Altay1972

    Смачні еноти?

    Но при цьому все пораховано...щорічно добувається 300-400 тисяч, не враховуючі падьож від лопати фермера , мисливський вид... А що там у нас? пан Север приводив звіт по Чернігівській області, були там еноти, рахують їх у нас?
  5. Altay1972

    Видобування золота в країнаї світу

    Ну мабуть скупати на базарі КМки, релє, котакти та багато іншого ,,советского,, вигідніше, там і золото і платіна і палладій і багато іншого... можно ще багато чого розламати, переплавити, переробити...по ,,тихому,, и ,,легкому,, :oops:
  6. Altay1972

    Смачні еноти?

    У Німеччині мабуть туго стало з мраморною яловичиною...переходять на єнотів ... А ми будемо таке їсти?
  7. Altay1972

    Видобування золота в країнаї світу

    Розповів, як води налив, все є, але дорого та не цікаво...є багато більш легких та бистрих заробітків... Кругом у всьому світі цікаво, а в нас не цікаво...
  8. Altay1972

    Тихе полювання

    Так за ними ж треба не з лайками, а зі свинями , а то є не мисливська порода, тому тут така порода не обговорюється, хіба що в розділі ,,Кухня,,
  9. Altay1972

    Закон про зброю

    Нонснес...і ви помітили, да...
  10. Altay1972

    Закон про зброю

    Пан має рацію :) , все так і було...;)
  11. Altay1972

    Видобування золота в країнаї світу

    А де ж там наша Україна... не побачив... усе під таємницею, щоб не побачили...
  12. Altay1972

    Мисливські ножі Bohler к340

    Взагалі монтаж руків'я може бути накладний, всадний або стяжний... при наборному варіанті руків'я - повинен бути стяжний монтаж, щоб усю ту слойку стягнути, та вона в подальшому не розвалилася... маємо брак, майстер дійсно міг би щось пояснити...
  13. Altay1972

    Чохол ,тубуси

    Дайте фото чохла окремо з різних сторін... загальний вигляд, вид в середину, вид зверху зі сторони ручки, вид з зашитого торця... Перегородка ціла? яка ціна за чохол окремо?
  14. Altay1972

    Рюкзак старих часів.

    А що ж так, невже вже й надія про полювання померла...?
  15. Altay1972

    Закон про зброю

    Так пан Учайкін так і каже, дозвольте та спростіть вільний обіг зброї, все легалізуйте та відкупіть у населення нелегальну... А те що будуть місячники добровільної здачі зброї, а потім і репресивні заходи по вилученню тієї нелегальної зброї - так в тому ніхто сумніву не має... а вона, та...
  16. Altay1972

    Закон про зброю

    Я не дуже розумію, що та кому я должен...особливо якщо це пам'ять про брата-бурята :D
  17. Altay1972

    Іж27 бойові пружини

    Про калібр питать не буду :)...це ви так потроху поступово розбираєте того їжачка... ;) Мені хотілося побачити фото з лінійкою, щоб зрозуміти довжину тих пружин (а то простояли годів 30ть в зведеному стані, та так і залишилися...)
  18. Altay1972

    Пулелейка "Стрела"

    Как льется контейнер, на сколько сложно... просветите процесс отливки контейнера...
  19. Altay1972

    МЦ 2112

    Трохи побачив :), так а лоб затвора, трубка магазину (не багато ж просив)... та мабуть побачити пружину та тормоз ствола на трубці магазину, там то повинен бути широкий, авже ж ви може модернізували, то це зазвичай впливає на ціну... Не треба дякувати за підйом теми, краще дайте фото, питань...
  20. Altay1972

    ІЖ-27

    Відстань тут не до чого, там буде адаптовано під 16кал, щоб не били мимо...ширина да, 12та трохи ширша... та то пусті клопоти ;)
Зверху