Результати пошуку

  1. трудяга2

    browning x-bolt - отзывы

    І скажу ще -не забувайте в якій країні живете (Закон дійсно един)- но не для всіх- одні жирують су-ки і сміються над простим народом для кого закони пишуть. а другі їм підгавкують. Нічнае полювання заборонене законом -згідний.Як бути з продажем нічної оптики?-не заборонено...
  2. трудяга2

    Куплю до 5 к

    та не слухай нікого купуй .
  3. трудяга2

    Чоки на Fabarm xlr5

    Це розділ про риболовлю.
  4. трудяга2

    Куплю снайперский стебель на Мосіна

    на рейберті бачив оголошення (розділ виготовлю на замовлення)
  5. трудяга2

    Новое помповое ружье Stoeger SP-312

    фото - обовязково. місце знаходження.
  6. трудяга2

    Шукаю колектив для виїздів на зайця

    заїжжай- хороше побачимо. хренове саме отпаде.Волинь.
  7. трудяга2

    приклад іж12-16кал.

    номер телефону скиньте в кабінет .
  8. трудяга2

    СЕЙФ

    Сейф продано.
  9. трудяга2

    Обработка ложе своими руками

    Морилкой не советую-- занимаюсь правда не профессионально востановлением и подгонкой ложе. какая бы не была морилка она пропитывает слой дерева не очень глубоко и при интенсивном пользовании через 2-3 года начинает проступать родная структура. лучше пускай будет родное дерево без морилки. Но...
  10. трудяга2

    СЕЙФ

    давайте розміри і буде побільше. також приймаю замовлення по токарних роботах .можна зробити сварку аргоном(товариш займається)
  11. трудяга2

    СЕЙФ

    Шановне товариство - в звязку зі скрутним становищем пропоную до продажу сейф фірми САМзробив- або можу виготовити по вашим розмірам. метал 2.5 покраска молоткова фарба .два замки .потайні петлі.вміщується легко -три одиниці зібраної зброї та дві одиниці в чохлі. Знаходиться на Волині.поїде...
  12. трудяга2

    Продам ТОЗ БМ 16 калибр 1959 року

    В стволає є трохи сипі.- Я вибачаюсь але повірте на слово - це вже не сип - це раковини!
  13. трудяга2

    Куплю зайцев

    Так вы батенька у живых спросите? - может и согласятся.(сам четвертый год зайца не стреляю--по наблюдениям - больше их не стало)
  14. трудяга2

    подарую

    посилки вім відравлено .№накладних в особистому кабінеті.
  15. трудяга2

    подарую

    звиняйте товариші мисливці хто не вспів але товар їде дотих хто поставив резерв першим. кому і куди а також -що відсилати. реквізити в кабінет. в суботу зберу посилочки а в понеділок відішлю - звиняйте шо так довго але вільні дні - тільки субота та неділя.
  16. трудяга2

    подарую

    Після наведення порядку в гаражі були виявлені непотрібні мені - а комусь може в край потрібні речі - цівка до рушниці іж-27 -е 12 кал. гільзи латунь в кількості 25шт 12 кал. висічка діаметр 18.5 патронтаж на 24 патрона 16 кал. фірми САм.пошив коли тільки починав полювати який...
  17. трудяга2

    Куплю

    іж-12 16 кал. експорт 0966553685
  18. трудяга2

    мелкокалиберная винтовка Marlin

    . зарегистрирована в Закарпатской обл- вибачаюсь за питання - а де саме?
  19. трудяга2

    привіт усім - я ось не мисливець початківець.

    ОО-Ось і зявляються вільні хвилини - сьгодня у пошуках Миколайчиків об,їхав магазини. завтра зранку це все під подушку жінці та донечкі і поки вони ще будуть додивлятись солодкі сни -я в поле собачок погулять.так що дякую за потрачений час та за позитивні хвилини які втілились у ваших...
Зверху