Результати пошуку

  1. chernec orchik

    Воронение, оксидирование. Индивидуальная разработка гравюры любой сложности под любой предмет

    В підтримку майстра , моя далеко вже не молода ТОЗ - 57к , 1978 р.н. під №039 , одна з перших не тільки з допомогою пана Олександра омолодила лице , а й принарядилася в новий наряд . Майстри з Древоміра м. Харків. Саша з наступаючим , успіхів і творчого натхнення в Новому Році.
  2. chernec orchik

    Низить рушиця

    Де ви прочитали , шо я давав пораду робити поправки і розраховувати якісь 75 сантиметрів. Я говорив про заячі вуха, це жарт , бувальщина мисливська , про якого міфічного какбана Ви ведете мову . Тай не просив я Вас оцінювати мої якісь Вам компліменти , тим більш не приплітайте сюди шанованого...
  3. chernec orchik

    Низить рушиця

    Та ні . краще не будемо вмішуватися в роботу німецьких майстрів і так є чим полювати , залишу онукам і якщо привчу їх до мисливства , то так і передам , що з цього ружжа вицілюйте зайцеві по вухах , а качку викреслюйте стволами , як мені колись дід говорив. Звичайно з погляду майстрів...
  4. chernec orchik

    Низить рушиця

    Та ні , ніякі вони не шахраї , це майстри з Дрєвоміра в Харкові , соь остання їхня робота для мене : ТОЗ - 57 к , 1978 року
  5. chernec orchik

    Низить рушиця

    Все таки задам вам питання. Ружжо відстрілювалось в тирі ХАДО зі станка на 30метровій дистанції , патрон 12 калібру , дроб трійка . Хлопці з станка стріляли , при чому тут пітч ?
  6. chernec orchik

    Низить рушиця

    Щож , вік живи , вік учись , тепер і я похизуюсь за чаркою після полювання знанням кута нахилу ствола до затильника. Та мені як правило хлопці ложовщики всі ці пітчі підганяють. Дякую за науку.
  7. chernec orchik

    Низить рушиця

    Та що Ви не можете зрозуміти, дід давав мені совєта , а не я вам . Підганяйте собі на здоров,я ложу , ми бачимо , що Ви спеціаліст своєї справи , а я буду по старому з ружжа , що низить зайцеві не по яйцях цілити , а по вухах. Всього то ділов.
  8. chernec orchik

    Низить рушиця

    На жаль нічого не зможу пояснити , справа в тому , що я не спеціаліст з балістики і навіть не згадаю шо воно таке : -"Пітч." , хоча був випадок , що полював з ружжом зовсім без мушки , загубив , а потім ніколи нову було поставити і ніччо , падали і чирята і лиски . Та й ходимо ми на полювання...
  9. chernec orchik

    Низить рушиця

    Років тридцять тому торгував я у діда ружжо , трофейний Зауер - 2. Курковка 1927 року , два повних чока , 750 мм; довжина стволів . Зійшлися на 45 карбованцях СССР. При передачі ружжа дід дав таке напутствія: -" Сашко , цілься зайцю по вухах , а качку стволами накривай , низит зараза , тай...
  10. chernec orchik

    Щенки шотландского сеттера (гордон) Бердичев

    Прекрасні , милі створіння , комусь будуть відданими помічниками на полюванні. Про шотландського сетера гордона вперше прочитав в дитинстві , років сорок тому з оповідань Остапа Вишні "Мисливські усмішки" . З тих пір багато полював , особливо поки був молодшим , а зараз виросли племінники і...
  11. chernec orchik

    Воронение, оксидирование. Индивидуальная разработка гравюры любой сложности под любой предмет

    Гравєр без сумніву Великий Майстер,можна сказати гордість України.В моєму арсеналі є роботи майстра:Зауер 2,Іж 27,Тоз 57.Виконання бездоганне і не тільки художнє,але і реставрація і ремонт на висоті.Сам Гравєр людина порядна і відкрита,цього ж вимагає і від замовників.
  12. chernec orchik

    Продам Тигр (СВД)

    А якого звіра охотят свд,тигри в Україні давно вимерли,може хто підкаже...
  13. chernec orchik

    тоз 57 т-2с хочу поставить предохранитель с тоз 34 реально или нет???

    Безпека на полюванні це основа основ самого полювання як такого,особливо коли водиш з собою племінників та онуків.Сорок років тому мені надавали стусанів не за те ,що в свої 12 років вийшов куликів постукати,а за те шо ходив кругом озера зі зведеними курками.Тоз 57 купив.щоб сину було з...
  14. chernec orchik

    тоз 57 т-2с хочу поставить предохранитель с тоз 34 реально или нет???

    Маю тоз 57 раструб,використовою в основному по перу на перельотах.Два роки тому закортіло поставити предохранітель,шоб був.Майстер з запоріжжя відсовітував,сказав що портю всю естетику спортивної рушниці.Згодився,заряджаю тільки на номері.Ось так.
Зверху