Результати пошуку

  1. N

    Порох C7L.

    Я так і роблю. Тут вище обговорювавалось питання про капсуль, навіску і колір пороху
  2. N

    Порох C7L.

    688 - згідно рекомендацій виробника 1,75*34 - 1,80*36 Для порівняння С7 та C7L мають різні відтінки, у одного сірий у іншого зелений
  3. N

    MEC-600 мін. б/у - "рідна" заводська комплектація

    Продано.
  4. N

    Ваги 10*0.001

    Зниження ціни - 425 грн.
  5. N

    Ваги 10*0.001

    Продаються ваги. Країна виробник - Китай. Максимальна вага - 10 гр. Ціна поділки - 0,001 гр. Комплектація на фото. Присутня функція - калібрування. (гирька 10 гр. для калібрування у комплекті) На фото показано "візуальний" заводський брак, який на функціональність НЕ впливає. Вартість - 450 грн.
  6. N

    MEC-600 мін. б/у - "рідна" заводська комплектація

    Додаткові фото, підтвердження "мінімального користування" - як для такого станка
  7. N

    Гуалашка

    Доброго дня. Тема актуальна? Автор теми, я до Вас писав в ПП....відповіді не отримав(
  8. N

    MEC-600 мін. б/у - "рідна" заводська комплектація

    Продається MEC-600 у дуже доброму стані, мінімальне б/у. Після покупки була встановлена універсальна мірка - яка зараз "переїхала" на MEC Sizemaster (77/82), у звязку з цим рідна мірка на 32 грами дробу фактично нова. Без ремонтів, Без поломок, Без підкрасів. Комплектація заводська, рідна: -...
  9. N

    Продаються електронні ваги 20g*0,001

    Продано
  10. N

    Продаються електронні ваги 20g*0,001

    Так щоб і покупцеві було вигідно і щоб мені місце ваги не займали - ціна 500 грн. Запитання в ПП.
  11. N

    Гильза пластик разнокалиберная

    Фото?
  12. N

    Продаються електронні ваги 20g*0,001

    Тільки такі мінімальні гирьки знайшлись
  13. N

    Продаються електронні ваги 20g*0,001

    Не пробував та і особисто в мене не було необхідності
  14. N

    Продаються електронні ваги 20g*0,001

    Продаються електронні ваги Мінімальне б/у Країна виробник – Китай Максимальна вага – 20 гр Мінімальний крок (ціна поділки)– 0,001 Ціна - 600 грн.
  15. N

    Гильза пластик разнокалиберная

    Поки сперечаєтесь... Нове надходження гільзи одностріл - резерв.
  16. N

    Дробь

    Дріб отримав. До форми та розміру дробу #5, #1, #2/0 зауважень не маю))) Дякую за хороший дріб. Успіху Вам..
  17. N

    Закрутка/Дозатор пороху/УПС

    Продано.
  18. N

    Закрутка/Дозатор пороху/УПС

    Продам одним лотом (Радянське виготовлення та надійність) На виробах вибиті ціни в рублях та коп. Дозатор пороху (комплект на фото) УПС (комплект на фото) Закрутка 16 кал. Ціна за все разом 850 грн.
  19. N

    Дробь

    Доброго дня. Коли орієнтовно у Вас буде дріб 00-0-1, 5?
  20. N

    Продам матрицы 12калибр

    Резерв 1 шт. 12 кал. для кульвових набоїв.
Зверху