Результати пошуку

  1. VMV79

    Ремень.

    Продам двухсторонний брючный ремень Blaser, из натуральной кожи. Оригинал. Состояние очень близкое к новому, очень легкое и бережное б/у! Ремень двухцветный: одна сторона чёрная, другая темно коричневая. Имеет оригинальную отлично продуманную перекидную систему фиксирующего зажима. Длина ремня-...
  2. VMV79

    Наприкладник.

    Продам кожаный чехол на приклад без патронташа! Состояние- легкое б/у. Без царапин! Цена:- 750 грн. Торг., тел:- 0988199755
  3. VMV79

    Тигр 9-1

    Продам карабин охотничий самозарядный Тигр 9-1 в исполнении "Легион", 9,3х64. Я первый хозяин, покупал новым, настрел до 100 патронов. Канал ствола и патронник хромированные и абсолютно чистые. Кучность на сто метров по паспорту Новосибирскими патронами - 48мм, патронами производства RWS-...
  4. VMV79

    Цифровий бінокль

    Продам абсолютно новий цифровий бінокль з вмонтованим фотоапаратом. Заводська комплектація. Бінокль лежить без діла, і ним ніхто не користується. Єдиний недолік, потертості картоняної упаковки. Є інструкція, що правда на рос- мові. Кратність 8Х32. Всі запитання по- телефону. Ціна: - 3200 грн...
  5. VMV79

    Патронташ

    Продам абсолютно новий патронташ 12 калібру, вміщує - 24 набої, виготовлений з натуральної шкіри, та пропитаний спеціальною пропиткою. Патронташ жодного разу не був на полюванні. Шкіра НЕ пересушина, та НЕ потріскана. Знаходиться в Чернігівській обл. Ціна : 800 грн. Тел: - 0988199755
  6. VMV79

    Куди поділась моя тема?

    Шановні модератори, та адмін. Для чого ви видаляєте мої теми? Дайте відповідь! Що не так? В цій темі порушень з мого боку не було ніяких.
  7. VMV79

    Продам спортивну рушницю МЦ 200

    Продам свою спортивну рушницю МЦ 200 - 0 , виробництва "ЦКИБ" 1994 р в. Калібр 12х70. Звуження обох стволів - циліндри. УСМ швидкозмінний, односпусковий, не селекторний, має послідовність пострілів НИЖНІЙ ствол/ВЕРХНІЙ ствол. Рушниця ежекторна, антабки- відсутні. Мій настріл не великий...
  8. VMV79

    Продам новый демисезонный охотничий костюм цвета КАМЫШ

    Продам новый демисезонный охотничий костюм цвета КАМЫШ Костюм куплен три дня назад, абсолютно новый, не подошел по размеру. На бирке костюма указан размер 60, реально же 58. Мой размер 60, но на меня костюм реально маловат. Костюм теплый, на флисе, НЕ ШУРШИТ при движении! На осень и весну- то...
  9. VMV79

    12Х89

    Уважаемые господа, прошу помочь советом, ребенок очень хочет иметь ружье с такими вот ТТХ: Ружье гладкоствольное, двухствольное, желательно с вертикальным расположением стволов, в калибре 12х89:eek: со стальной ствольной коробкой, с односпусковым селекторным механизмом. Естественно со...
  10. VMV79

    Продам молодого кобеля РЄЛ.

    Продам молодого кобеля РЄЛ, 17 липня 2016 р.н. Восени 2017 року, самостійно знайшов три борсуки, працював по-них дуже злобно. Живого кабана ще не бачив, по тій причині, що його не стало. Причина продажу- не стало на кого з ним полювати. По куниці- НЕ ПРАЦЮЄ. (нажаль) Документи ФМСУ...
  11. VMV79

    Вальтер Генріх Вольф

    Вітаю добродії. Створити цю тему змусили обставини, а точніше можлива несправність моєї зброї яка в майбутньому боюсь перетвориться на поломку. З ціллю діагнозтики і можливого ремонту зброї хочу знайти "координати" майстра- зброяра котрий до що недавна друкувався на сторінках газети "Полювання...
  12. VMV79

    Продам Сайга 308-1

    По просьбе ближнего родственника даю обьявление, с вопросами большая просьба обращаться по ниже указанному номеру телефона. Продам свой самозарядный охотничий карабин Сайга 308-1, калибр .308Win. 2001 года выпуска с настрелом до 200 патроном. Я первый хозяин, карабин покупался в 2002...
Зверху