Результати пошуку

  1. Sir007

    Виготовлення і реставрація прикладів до будь якої зброї.

    Добрий день, а де ви знаходитесь?
  2. Sir007

    Киплауф "Генри"

    яким чином можна закріпити приціл? передбачена можливість?
  3. Sir007

    Гільзи папкові нові 12к.

    Добрий день, під жевело?
  4. Sir007

    Приклад ИЖ-54, орех

    а ців'є до прикладу в комплект є у вас?
  5. Sir007

    А що б вибрав я.....

    Колега правий, треба зрозуміти для якого полювання ви збираєтесь купувати зброю, більш-менш універсальна рушниця - 12 калібр, стволи довжиною 71 см, змінні дульні звуження від циліндра до повного чока і вагою 3.2-3.5 кг. Із того що тут пропонували маю схожу у своєму арсеналі Fabarm Elos, добра...
  6. Sir007

    А що б вибрав я.....

    За 50 000 грн. ви зможете купити в магазині виключно турецьку рушницю, думаю, що треба шукати з рук, в загалі то з рук можна купити не погану італійську рушницю
  7. Sir007

    ІЖБ-36

    Резервую
  8. Sir007

    Продам А.Jos.Defourny

    а фото рушниці повністю можна побачити? дякую
  9. Sir007

    Куплю штуцер 223 рем

    Добрий день, прошу вибачення, але цікаво запитати, на якого звіра ви збираєтесь полювати зі штуцером такого калібру? можливо ви хочете купити кіплауф (переломна гвинтівка з одним стволом). Поясню чому я це питаю, штуцер це двоствольна нарізна рушниця для полювання на не великій відстані з...
  10. Sir007

    Продам рушницю Verney Carron Saint-Etienne 12/76

    це Verney-Carron від ательє. Я шановний знаю, що кажу, більш того, я навіть мав честь побувати на виробництві Verney-Carron і поспілкуватися з директором підприємства. Ви там теж бували і бачили своїми очима як виробляють стволи? як збирають рушниці? Я навіть упевнений що і про іспанську...
  11. Sir007

    Продам рушницю Verney Carron Saint-Etienne 12/76

    Добрий день громаді, це справжній Verney-Carron, виготовлений у Франції, іспанці ніколи не робили власних стволів, а французи дуже часто роблять стволи для інших виробників зброї. Що означає Z.H. точно не скажу, але точно це не те що поважний пан написав. Скоріш за все іспанці продають...
  12. Sir007

    Приклад иж 58

    красивий приклад, ви виготовляєте? у мене ИЖ-58-20 калібру 1958 року, пряма ложа, така я к ви пропонуєте, я б замовив би комплект, скільки буде коштувати? або скажіть хто вам робив? дякую за відповідь
  13. Sir007

    Продам гильзы бумажные 12 кал. Новые.

    под жевело?
  14. Sir007

    Болотоход

    продали?
  15. Sir007

    Меркель 147S

    Добрий день, рушниця чудова, одне питання, який стан стволів? так як стволи, за звичай, у Merkel не хромовані то за достатньо довгий час експлуатації вони можуть бути не ідеальними. А це звичайно дуже сильно впливає на ціну рушниці
  16. Sir007

    Продажа - Merkel 2001Е 12/76

    стволи не хромовані?
  17. Sir007

    Взуття для полювання

    а розмір? мене цікавить 43, до речі, це не офіцерскі чоботи, я як офіцер вам кажу, такі чоботи носили виключно курсанити військових училищ і все! якщо підійдуть то заберу, можна вважати що в резерві до зясування розміру, я з Києва, а ви звідки?
  18. Sir007

    Патронтаж банан 20кл

    стану в чергу на резерв
Зверху