Результати пошуку

  1. Maximus1983

    Тоз-Б

    Всим доброго дня. Незнаю чи це можливо взагалі на сьогоднішній день але потрібні обидві бокові дошки в зборі на ТОЗ-Б 1947 року випуску.
  2. Maximus1983

    Куплю магазин до Збройовки-Брно КМС-622 кал.22LR

    Куплю магазин до вищевказаної малокаліберки. Не обов‘язково оригінальний, головне щоб підходив і працював належним чином. моб.-097-972-07-47 Максим.
  3. Maximus1983

    Сейф Хантер

    Вітання форумчанам. Продам сейф Хантер модель GL.260.TK. Був придбаний мною новим в 2014 році. Розрахований на зберігання 3-з одиниць зброї, та набоїв в окремому відділі під ключ. Стан майже новий, причина продажу замалий після придбання четвертої одиниці зброї. Розміри сейфа можна побачити на...
  4. Maximus1983

    Продам чоботи зимні Demar Hunter Pro

    Продаю зимні чоботи Demar Hunter Pro. У використанні були аж один раз, щоб зрозуміти , що не мій розмір. Дуже теплі і легенькі , але розмір мені не підійшов на жаль. Стан нових. Ціна 1500 гривників. В м.Києві можлива передача з рук в руки.
  5. Maximus1983

    Роги оленя

    Доброго дня шановні мисливці. Під кажіть будь ласка скільки можуть коштувати такі роги оленя, я чесно навіть й приблизно не знаю їхню ціну. Мисливець ,мій земляк, який добув їх на полюванні років з десять тому вирішив продати їх, а ціну знає так само як я.
  6. Maximus1983

    Продам карабін Браунінг-Х Болт 308win.

    Продаю карабін Браунінг-Х Болт 308win в нержавійці, стан нового. Куплений мною новим в травні 2015 року, в магазині Ібіс де була придбана і майстром встановлена суцільна стальна планка "Рекнагель"( заводські роздільні алюмінієві в коплекті). Довжина ствола 56см., твіст 12-й, вага 3 кг. За рік...
  7. Maximus1983

    Продам ТОЗ-16 22LR

    Продаю малокаліберний однозарядний карабін ТОЗ-16 1960 р.в. калібру 22LR. Стан дуже хороший, вивішений ствол, в майстерні Ібісу були зроблені пази на ствольній коробці для установки кілець і т.д. Куплена рік назад, мій настріл 400-500, загальний настріл незнаю. Встановлено моноблок "Арсенал" і...
  8. Maximus1983

    Власники карабiна Браунiнг Х болт-вiдгукнiться.

    Добрих 5 сторiнок назад один форумчанин створив тему по даному карабiну, але жодноi вiповiдi. Якщо створена мною повторна тема не порушення то прошу власникiв вказаного карабiна дати свою оцiнку. Дякую! Але якщо це все таки порушення тодi прошу модераторiв видалити цю тему.
  9. Maximus1983

    Карабiн тоз-122!

    Спробую пiдняти тему по карабiну тоз-122, так як iнформацii по ньому не бачу, а купити хочу.Цiкаво те, що мисливцi вiдзиваються про нього добре а в продажу фiг знайдеш...!
  10. Maximus1983

    Куплю тоз-122 калiбру 308WIN .

    Куплю карабiн тоз-122 в калiбрi 308WIN, бажано Киiв та Киiвська обл. Дозволи на зброю маю.(нарiзна та гладкоствольна)
Зверху