Результати пошуку

  1. отрыщъ-безхатченко редукс

    ТРАДИЦІЇ ПОЛЮВАННЯ З ГОНЧАКАМИ

    Світла пам'ять Юрію Васильовичу, знав його особисто. Звіт з цього полювання присвячую своєму видатному земляку подолянину. Полювання з гончаком на зайця схоже по емоціях, цікавостях і захопленню як гра в шахи. 27 січня, останній матч, останній день полювання в сезоні 2018/2019. Погода: мороз...
  2. отрыщъ-безхатченко редукс

    Открытие на пушного зверя2018/19

    Проходить! - у випадку, якщо два дозволи виписані на одного мисливця. )) Але питання ще в тому, - а чи може мисливець отримати на себе рідного два дозволи на один день в одне МГ? )
  3. отрыщъ-безхатченко редукс

    Открытие на пушного зверя2018/19

    У кожного по одному. )
  4. отрыщъ-безхатченко редукс

    Открытие на пушного зверя2018/19

    Перевищена. Дозвіл виданий на відстріл одного звіра.
  5. отрыщъ-безхатченко редукс

    Открытие на пушного зверя2018/19

    Класичне полювання на лисицю з гончаком: Звір був піднятий вижлицею і через годину спокійно добутий на лазу з відстані 35-40м шротом №1 одним пострілом.
  6. отрыщъ-безхатченко редукс

    Яким має бути зміст аншлагу на межі мисливських угідь наданих первинній організації УТМР?

    Я теж не впевнеий за грамотність. Якщо опиратись на розпорядження глави облдержадміністрації то в цьому випадку назва громадської організації співпадає з назвою мисливського господарства.
  7. отрыщъ-безхатченко редукс

    Яким має бути зміст аншлагу на межі мисливських угідь наданих первинній організації УТМР?

    Після підказок вирисувався такий зміст аншлагу, наприклад: Мисливське господарство Дунаєвецька районна організація УТМР Єгерський обхід №2 Мисливські угіддя Сокілецької первинної організації УТМР П.С. Володимире Олексійовичу, вишли, будь-ласка, мені на пошту зображення герба УТМР...
  8. отрыщъ-безхатченко редукс

    Яким має бути зміст аншлагу на межі мисливських угідь наданих первинній організації УТМР?

    Так точно! - вже намалювали і малюють далі: "Кто во что горазд". П.С. У нас голова жінка, а мені подобається в таких випадках казати: наша голова ... , наша директор, ... ))
  9. отрыщъ-безхатченко редукс

    Яким має бути зміст аншлагу на межі мисливських угідь наданих первинній організації УТМР?

    Наша голова президії ради районної організації УТМР вимагає від первинних організацій УТМР встановлювати аншлаги на межах мисливських угідь виділених первинним організаціям для здійснення мисливсько-господарських робіт.
  10. отрыщъ-безхатченко редукс

    Експлуатація мотовесла Джміль 1.6.

    Двигун Джміль 1.6 чотиритактний, його звук в рази менш гучний ніж у будь-якої бензокоси двотактника. Відносно фільтра: маю досвід простої заміни паролонового фільтра на паперовий у мопедах Дельта і Верховина-3. Звук практично не змінювався. Думаю то не так просто, щоб досягти ефекту, напевне...
  11. отрыщъ-безхатченко редукс

    Експлуатація мотовесла Джміль 1.6.

    Маю це мотовесло - Джміль 1.6 та човен "Сatran 2,8" від чисто української фірми з Дніпра "ПП Берко". Мотор пройшов обкатку на бензокосі Садко 33,5. Післязавтра перший вихід на велику воду. Планую пройти маршрутом загальною довжиною 6км та попутно поджигувати окуня. Побажайте попутного вітру і...
  12. отрыщъ-безхатченко редукс

    Яким має бути зміст аншлагу на межі мисливських угідь наданих первинній організації УТМР?

    Виникла необхідність заміни аншлагів у мисливських угіддях первинної організації УТМР. Хотілося б виготовити з типовим змістом . Дякую.
  13. отрыщъ-безхатченко редукс

    Охота на пернатых: сезон 2018/2019

    Хапуги звичайні
  14. отрыщъ-безхатченко редукс

    Перестрел (добыча охотничьих животных сверх нормы)

    Диких качок утримувати без спеціального дозволу заборонено. А підсадна качка є домашньою і відрізняється від своїх диких родичів. Єгер це повинен знати. Так що полюйте сміло, тільки оберігайте від мисливців.
  15. отрыщъ-безхатченко редукс

    Перестрел (добыча охотничьих животных сверх нормы)

    Перепрошую. А як рибалкам? - Теж не показувати улов без протоколу?
  16. отрыщъ-безхатченко редукс

    Отмена матроски!!!!!!!!!

    За дублікат КК 30 грн.
  17. отрыщъ-безхатченко редукс

    Перестрел (добыча охотничьих животных сверх нормы)

    Не хочу комусь підігравати, але на мою думку щоб виявити деякі порушення ст. 20 БЗ рюкзачки в МУ повинні відкриватись на вимогу єгеря. Якщо ні, то викликати наряд поліції, свідки, огляд і т.ін. ...
  18. отрыщъ-безхатченко редукс

    Перестрел (добыча охотничьих животных сверх нормы)

    Хлопці, сім років тому назад Яковлєв Володимир Олексійович допоміг мені, простому громадянину і мисливцю, виграти реальний апеляційний суд проти районного відділку міліції, щодо правил зберігання мисливської зброї. Фактично суд виграв Яковлєв Володимир Олексійович знаходячись за 400 км. Процес...
  19. отрыщъ-безхатченко редукс

    Привітання для Яковлева

    Володя, з черговим днем народження! Здоров'я і успіхів! Щоб все задумане завжди виходило на "12"! )
  20. отрыщъ-безхатченко редукс

    Чи дозволена перевозка в автомобілі зібраної мисливськоі зброї ?

    Перепрошую. Як це "отдельно от ружья"? В Інструкції 622 написано: " Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо." За набої які окремо від зброї нічого не написано. Розряджена - це...
Зверху