Результати пошуку

  1. PomaH

    затильник до иж 43ем

    віддам затильник від иж 43 ем ,оригінальний ,з написом Baikal 0985492268,фото можу кинути на вайбер
  2. PomaH

    шкіряний чохол на приклад

    допоможіть оцінити шкіряний чохол на приклад,купив в Ірані на базарі) Дякую за допомогу:)
  3. PomaH

    патронтаж

    500 грн 12 ка. довжина 120 см
  4. PomaH

    продам чохол для рушниці

    100 грн
  5. PomaH

    продам чохол для гладкостволки

    Куплений в Швеції фірма mackenzie 1500 грн
  6. PomaH

    продам патронтаж

    шкіряний патронтаж ,купив в Швеції,власник казав що італійський,правда на ньому написів ніяких немає))),відправлю новою поштою,ціна 1100
  7. PomaH

    Привіт)),допоможіть оцінити иж 43ЕМ

    Привіт,хочу продати рушницю,не знаю скільки поставити ціну допоможіть будь ласка ИЖ-43 ЕМ 1988р без раковин стволи чисті ,минулого року впав і зломав щоку прикладу((
  8. PomaH

    Ata Arms

    Продається Ata Arms 20-го калібру 2013 року (напівавтомат 5+1 ,газовідвідна)Зареєстрована у Львівській області, настріл не більше 300 патронів, трішки зігнута мушка (на фото видно ) ціна 17. 000 грн. можливий торг. тел.+380982314744
  9. PomaH

    продається МЦ-9К (курківка)

    рушниця МЦ-9К (курківка) стоїть на реєстрації в Львівській обл.12 калібр В обох стволах раковини ,лівий курок не рідний,має легкий шат.Ціна 350 доларів тел.+380964624468
  10. PomaH

    Хрі́нники — Демидівський район Рівненська область (2015)

    Хочемо з друзями поїхати в Хрінники на качку,якщо хтось був вже там поділіться будь-ласка інформацією.Заздалегідь дякую.
  11. PomaH

    Допоможіть визначити і оцінити рушницю МЦ-9

    В обох стволах раковини ,лівий курок не рідний,має легкий шат Якщо у когось є її рідний курок (лівий) і ви готовий його продати ,напишіть будь ласка
Зверху