Результати пошуку

  1. Роман ЗСЛ

    З Днем Весілля Юрчик (bekas 7)

    Кохання,миру та злагоди. . .
  2. Роман ЗСЛ

    З Днем Народження Пашка

    Сьогодні День Народження у нашого Паші (Pavel1988) ,сьогодні буде випито не одних 100грам за його здоров'я:D Я хочу по бажати тобі Пашка,міцного при міцного здоров'я,щоб в житті були тільки яскраві моменти і чим по більше,щоб пані удача йшла нога в ногу разом із тобою. Усього самого найкращого:)
  3. Роман ЗСЛ

    Ежектор

    Доброго дня усім. Знайомий шукає ежектор верхнього ствола иж27 16к.... 067 922 51 50 Олег
  4. Роман ЗСЛ

    Шомпол

    Продам ось цей шомпол,мені він не підійшов...його використання більш підійде для на різної зброї ... Ціна та сама за яку брав- 120 грн.. Знаходиться у Києві... 096 318 17 59 uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Одноколенный-шомпол.43633/#post-378094
  5. Роман ЗСЛ

    Раковини ствола

    Доброго усiм вечора. Таке питання-в стволах е раковини,чи е спосiб ïх ремонту???? Чи це вже назавжли????
  6. Роман ЗСЛ

    тоз б,бм,63.

    Доброго дня усiм. Я начинающий мисливець, i менi треба мисливська рушниуя. Вибiр упав на тоз б,бм,63. иж 58, i все в 16 калiбрi,багато четав про них вiдгукiв,дивився вiлео,стрiляв,але так i не знаю на що дивитися на них при покупуi. Я не вiрю що треба дивитися на прикладнiсть,на стволи,i на...
  7. Роман ЗСЛ

    тоз б,бм,63.

    Доброго дня усiм. Я начинающий мисливець, i менi треба мисливська рушниуя. Вибiр упав на тоз б,бм,63. иж 58, i все в 16 калiбрi,багато четав про них вiдгукiв,дивився вiлео,стрiляв,але так i не знаю на що дивитися на них при покупуi. Я не вiрю що треба дивитися на прикладнiсть,на стволи,i на...
Зверху