Результати пошуку

  1. Майстренко

    Твіст нарізного ствола

    Всім доброго дня. Наперед прошу вибачення за мабуть дилетанське запитання. Шановні мисливці, підкажіть чи має вагоме значення твіст ствола нарізного мисливського карабіна, чи його величина важлива лише для високоточних (спортивних ) стволів. Кажучи по простому - хочу купити мисливський...
  2. Майстренко

    Допоможіть оцінити ніж

    Прошу знаючих людей допомогти оцінити даний ножик. З його історії відомо, що був придбаний в мисливському магазині м. Львів на початку 90 - х. Буду вдячний за відповідь.
  3. Майстренко

    Кормові віники

    Добрий день. Допоможіть розібратись в питанні правильності заготівлі кормових віників. Питання власне полягає в тому, чи існують якісь встановлені нормативи на середні розміри, або вагу заготовленого кормового віника. Якщо так , то якими нормативно - правовими документоми це затверджено, або...
  4. Майстренко

    Де можна придбати ракетницю

    Всім добрий день. Можливо моє питання не зовсім по темі, але вже тривалий час не бачу в мисливських магазинах ракетниць (колись були в вільному продажі). Сигнальні патрони до них є , а їх самих - чомусь нема. Може це якось пов'язано з змінами в законодавстві?
  5. Майстренко

    Чи належить СКС до мисливської зброї.

    Всім доброго дня. Товариш по полюванню загорівся бажанням купити СКС (підвернулася нагода придбати цей карабін за дуже невелику ціну і в дуже хорошому стані - практично в консерваційній змазці. Порадьте будь ласка, чи можна буде з цією зброєю полювати, чи вона можлива лиш для того щоб стояти в...
  6. Майстренко

    Для інформації

    Нещодавно Держлісагентство "випустило" в світ черговий наказ стосовно мисливського господарства. Викладаю його для загального ознайомлення. Правда невідомо з яких причин користувачів угідь вирішили ознайомити лише з першою частиною цього наказу, бо як бачите, останньої сторінки, де повинен...
  7. Майстренко

    Для інформації

    Може мисливцям Полтавщини буде цікавою дана інформація. Викладаю для загального ознайомлення.
  8. Майстренко

    Для інформації

    Може мисливцям Житомирщини буде цікава ця інформація. Хоча як на мене, одні пусті слова та загальні фрази. Держлісагентство черговий раз наказом зобов'язує користувачів робити те, що вони і так повинні робити згідно Закону.
  9. Майстренко

    Користувачам мисливських угідь області

    Нещодавно Держлісагентство "випустило" в світ черговий наказ стосовно мисливського господарства. Викладаю його для загального ознайомлення. Правда невідомо з яких причин користувачів угідь вирішили ознайомити лише з першою частиною цього наказу, бо як бачите, останньої сторінки, де повинен...
  10. Майстренко

    Терміни полювання на молодняк кабана

    Всім доброго дня! Шановні форумчани, допоможіть розібратись з встановленими законом термінами полювання на молодняк кабана. В Законі України "Про мисливське господарство та полювання " (ст. 19 Строки полювання) вказано, цитую: "- на самців кабана та його молодняк, здатний до самостійного...
  11. Майстренко

    Мисливське впорядкування угідь

    Всім добрий день. В мене таке запитання - чи повинен користувач мисливських угідь погоджувати (затверджувати) свої матеріали мисливського впорядкування в управлінні екології та в управлінні лісового та мисливського господарства.
  12. Майстренко

    Зміни до Закону України "Про мисливське господарство та полювання"

    Всім добрий вечір. Недавно побачив в місцевому лісництві на дошці оголошень листа від Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства про зміни до Закону України "Про мисливське господарство та полювання " від 17.10.2015 року. Даний лист адресованй всім користувачам...
Зверху