Результати пошуку

  1. Руслан Єгер

    Цуценята дратхаара від BRIXI von JEGERWELT. Розплідник FOXJEGER.

    Чекає хорошого господаря сука DINA FOXJEGER
  2. Руслан Єгер

    Цуценята дратхаара. Розплідник FOXJEGER

    Доречі ми цією весною іздили з молодняком на випробування в Тернопільське ФОСУ по куріпці,все зрозуміло чого ваш колега саме хоче чи хотів великого кобеля,це так як в селі,є дівки так кращих нема бо є ті які є,А виїхати за село а там глип і кращі дівки,так що розум як імпотенція приходить із...
  3. Руслан Єгер

    Цуценята дратхаара. Розплідник FOXJEGER

    ну це не мої методи,а швидше тих хто такого хоче. А колезі удачі в скачках.
  4. Руслан Єгер

    Цуценята дратхаара. Розплідник FOXJEGER

    ну якщо така серйозна причина,то купляє собі без документів пару подібних до дратхаарів собак, в кобеля вирізає яйце,годує,виходжує, потім зводить ,потім з виводка вибирає найбільшого кобеля теж ріже яйце одне,потім хрестить з сестрою,а ще краще з матірю,отримує ще більшого, купляє плуг бере...
  5. Руслан Єгер

    Цуценята дратхаара. Розплідник FOXJEGER

    цікаво для чого колезі крупного пса що він його замість коня використовувати буде,от народ хотів би почути різницю в роботі,крупний пес хіба замість кавказа на подвірі,а на полювання чи виставки крупний пес до саго заднього містця,ні вкамиші не попрацює,ні в лісі непройде,і в терен не піде,і...
  6. Руслан Єгер

    Цуценята дратхаара від BRIXI von JEGERWELT. Розплідник FOXJEGER.

    18.05.2017 від провідної суки розплідника FOXJEGER BRIXI народилися 8 цуциків. 4 кобеля: кавово-рябі. 4 суки: кавово-рябі. Вага цуциків на момент народження 510-550 грам. Контактні телефони: 067 803 93 97, 050 803 93 97, 073 803 93 97. Руслан. Ціна - помірна. Батько: VICTOR FOXEGER Мати: BRIXI...
  7. Руслан Єгер

    Цуценята дратхаара. Розплідник FOXJEGER

    3.05.2017 народились цуценята дратхаара. 8 штук. 5 кобелів та 3 суки. 4 кобелі кавово-рябі, 1 чорно-рябий. 3 суки кавово-рябі. Вага цуценят 520-540 грам. Батьки: Тато: BRIG . Власник Альтман В. Мати: VIKTORIA FOXJEGER. Власник Решетняк А. Повна інформація про батьків та цуценят на сайті...
  8. Руслан Єгер

    Запрошуємо. Полювання на фазана в мисливських угіддях організації УТМР в Івано-Франківській області.

    Всім ПРИВІТ. я трохи хворів місяць з гаком,переніс операцію,тільки недавно відкрились по фазану,що можу сказати багато людей читають старі мої запрошення по полюванню на фазана це вводить в оману,гугел так видає.Тому прошу звертати увагу на дати оголошення.
  9. Руслан Єгер

    Запрошуємо. Полювання на фазана в мисливських угіддях організації УТМР в Івано-Франківській області.

    Блін народ, говорити всі мастаки стань зроби,а тоді подивимось на ціну.Думаєте ми ці ціни із пальця висцали.Фазан старший 6 місяців 170 найдешевша ціна на україні, а в 2012 році я тисячу шт без грошей в угіддя випустив....але це був 12 рік. А зараз ,що ніхто незнає цін чи не від життя цього взяті.
  10. Руслан Єгер

    Запрошуємо. Полювання на фазана в мисливських угіддях організації УТМР в Івано-Франківській області.

    народ все вирішується є телефони,навіть побажанню клієнта не тільки проживання,а і ........................................................
  11. Руслан Єгер

    Запрошуємо. Полювання на фазана в мисливських угіддях організації УТМР в Івано-Франківській області.

    З 02.10.2016 року на території мисливських угідь Рогатинського, Галицького, Тисменицького, Богородчанського,Коломийського УТМР в Івано-Франківській області організовуються полювання на випущеного фазана протягом усіх днів тижня. Організація проводить попередню реєстрацію учасників полювання за...
  12. Руслан Єгер

    Причины браконьерства?

    наслідуючий раз будьте уважніші....Шановний.
  13. Руслан Єгер

    Причины браконьерства?

    Боже збав я нікого не вчу,я просто скзав,що для всіх треба робити а не плакати що у нас щось не так,ви дуже злий та грубий.Я ж написав що це не в твій адрес саме тому щоб тебе не обідити та і взагалі я нікого не хотів обідити,мене просто деколи нервує,коли хтось починає плакати що в нас щось не...
  14. Руслан Єгер

    Причины браконьерства?

    друже ти не дивись на всіх,а завжди дивись на себе,не кажи що ніхто нічого не робить а роби сам,це не іменно в твій адрес сказано це для загалу для всіх,от тоді буде все добре і у нас.
  15. Руслан Єгер

    Причины браконьерства?

    я давно проповідую саме такий одяг на полювання а не комуфлю,як жовнєри.
  16. Руслан Єгер

    Причины браконьерства?

    так я тоже так одіваюсь на полювання завжди . Починати треба із себе і все буде в нас добре.
  17. Руслан Єгер

    Причины браконьерства?

    ну дивись перше відео це тупий розтріл фазанів через посадку чи лісок,як на мене це на лінивого мисливця,відносно культури так ти правий культура тут в Украіні не тільки в мисливстві храмає а і у всьому нас оточуючому середовищі,є у нас такі охоти на Хмельнитщені.Таке саме і друге відео тупий...
  18. Руслан Єгер

    Причины браконьерства?

    Блін це триндець,шкода,звірини,а також того хто дійсно відловив цього дибіла,тому що з досвіду знаю поліція тут як не приший манді рукав тільки галочку собі поставиили.Вониж цукі навіть обшука не проведуть,поки Єгер не напише в суд і прокурору щоб дали санкцію,самі ніхрена робить не хочуть,а от...
  19. Руслан Єгер

    Шановні мисливці та рибалки Івано-Франківщини

    Хочу повідомити про те,що в с.Підпичари Тисменецького р-н,нашої області.створений прикрасний спортивний комлекс Свд-Легіон Спортивна-Рибалка-Поплавок . Також прекрасний тир як для нарізної стрільби - пристрілки нарізної зброї,та стендової стрільби. Тут також можна прикрасно...
  20. Руслан Єгер

    Стоимость членских взносов по областям

    romykbr@mail.ru доречі я тремаю АСЦ по обслуговуванні різної електроніки,так що порозуміємось не чайник.
Зверху