Результати пошуку

  1. Руслан Єгер

    Цуценята дратхаара від BRIXI von JEGERWELT. Розплідник FOXJEGER.

    18.05.2017 від провідної суки розплідника FOXJEGER BRIXI народилися 8 цуциків. 4 кобеля: кавово-рябі. 4 суки: кавово-рябі. Вага цуциків на момент народження 510-550 грам. Контактні телефони: 067 803 93 97, 050 803 93 97, 073 803 93 97. Руслан. Ціна - помірна. Батько: VICTOR FOXEGER Мати: BRIXI...
  2. Руслан Єгер

    Цуценята дратхаара. Розплідник FOXJEGER

    3.05.2017 народились цуценята дратхаара. 8 штук. 5 кобелів та 3 суки. 4 кобелі кавово-рябі, 1 чорно-рябий. 3 суки кавово-рябі. Вага цуценят 520-540 грам. Батьки: Тато: BRIG . Власник Альтман В. Мати: VIKTORIA FOXJEGER. Власник Решетняк А. Повна інформація про батьків та цуценят на сайті...
  3. Руслан Єгер

    Запрошуємо. Полювання на фазана в мисливських угіддях організації УТМР в Івано-Франківській області.

    З 02.10.2016 року на території мисливських угідь Рогатинського, Галицького, Тисменицького, Богородчанського,Коломийського УТМР в Івано-Франківській області організовуються полювання на випущеного фазана протягом усіх днів тижня. Організація проводить попередню реєстрацію учасників полювання за...
  4. Руслан Єгер

    Шановні мисливці та рибалки Івано-Франківщини

    Хочу повідомити про те,що в с.Підпичари Тисменецького р-н,нашої області.створений прикрасний спортивний комлекс Свд-Легіон Спортивна-Рибалка-Поплавок . Також прекрасний тир як для нарізної стрільби - пристрілки нарізної зброї,та стендової стрільби. Тут також можна прикрасно...
  5. Руслан Єгер

    Спортивний фестиваль присвячений 95-річчю УТМР на Франківщині.

    Сьогодніі 10.07.2016 Франківщина проводила фестиваль, який проводимо за звичаєм щорічно. Але попри все також відбулися змагання та цікаве спілкування серед товариства мисливців та рибалок, святкування 95 років УТМР на нашій рідній Франківщині на думку багатьох вдались на славу. В цій темі...
  6. Руслан Єгер

    Дістало Браконьєрство в Богородчанському р-н.Івано-Франківської обл.

    Ну навіть незнаю з чого почати; накипіло, наболіло, допекло, але мабуть почну з того, що звати мене Руслан я старший Єгер Богородчанського МРВП УТМР. Ддя ясності Мисливське Риболовне Виробниче Підприємство УТМР. ДОВГО ЗБИРАВСЯ АЛЕ СЬОГОДНІ УЖЕ ВСЕ ВИЛИЛОСЬ ПРОСТО ЧЕРЕЗ КРАЙ......... І так почну...
Зверху