Результати пошуку

  1. Починаючий мисливець

    обміняю Иж-27

    Обміняю Иж-27, на горизонталку або полуавтомат. Бажано тільки Хмельницька область.
  2. Починаючий мисливець

    Обміняю гільзи 20-го калібру на мисливський ніж або щось інше

    або продам пропонуйте хто що дасть
  3. Починаючий мисливець

    Обміняю гільзи 20-го калібру на мисливський ніж або щось інше

    18 шт. нових та 42 одностріл латунні
  4. Починаючий мисливець

    Вибачте що звертаюсь

    Щасливої дороги. Ніхто нікого не змушує!
  5. Починаючий мисливець

    Вибачте що звертаюсь

    Буду підробляти після пар в ночну. Брат далеко живе і він в АТО... А в ваших розборах немає ніякої потреби ми не на філософії.
  6. Починаючий мисливець

    Початківець поможіть будь-ласка

    Якби не ваш комент то я навіть не знаю що робив без нього. Прям пліткарка України... Тут ніхто нікого не заставляє якщо людина хоче помогти початківцю то вона допоможе якщо ні то навіщо просто збирати ці плітки тут. Прочитав немаєте ніякого бажання чи змоги допомогти то і непотрібно тут...
  7. Починаючий мисливець

    Початківець поможіть будь-ласка

    Ніяких притензій неможе бути.
  8. Починаючий мисливець

    Вибачте що звертаюсь

    Відповів
  9. Починаючий мисливець

    Вибачте що звертаюсь

    Відповів в лічку.
  10. Починаючий мисливець

    Вибачте що звертаюсь

    Я вам в лічку відповів. Та просто в мене нічого вобше немає і будь яка річ для мене дуже важлива. А придбати нажаль немає коштів тому надіюсь на мисливське братство і розуміння
  11. Починаючий мисливець

    Вибачте що звертаюсь

    Та навпаки діди допомагали починаючим братові колись діди з сусідніх сіл подарували все спорядження для зарядження патронів мас халати патронташ якими він користується і досі і не може натішитись... Але да за радянських часів було простіше все коштувало копійки
  12. Починаючий мисливець

    Вибачте що звертаюсь

    Невже немає якогось доброго мисливця у якого є щось непотрідне для нього костюм для полювання, спорядження для зарядження патронів 12к, патронаж... всі починали знаєте як важко зараз після зроблених документів та куплення рушниці... Отже прошу поможіть бідному студенту продовжити ряди мисливців
  13. Починаючий мисливець

    Початківець поможіть будь-ласка

    Який час настав! Зараз немає тієї підтримки до початківців яка була колись діди віддавали все своє спорядження для початківців допомагали їм, а зараз кожен хоче нажитись продати ніж допомогти подарувати якесь зовсім непотрібне спорядження початківцю... отак і живем (
  14. Починаючий мисливець

    Початківець поможіть будь-ласка

    Привіт всім мисливцям України! Я початковий мисливець поробив документи нашкріб на рушницю а екіпіровки для мисливства немаю :( Отже може в когось є шось непотрібне ( все по 12 калібру, костюм для полювання) прийму в дарунок і буду дуже вдячний:)
  15. Починаючий мисливець

    Куплю гладкоствольну рушницю 12 калібру до 5 тис.грн.

    та ж говорю купівля відбувається згідно дозвільної системи УМВС!
Зверху