Результати пошуку

  1. G

    Продам рушницю ARMSAN A612W

    Продам рушницю ARMSAN A612W 12 калібр , ствол 760мм. В комплекті 5 чоків, клюк , обмежувач магазину, регулюючі прокладки під приклад, рідний затильник. По роботі рушниці нарікань немає. По косметикі є подряпини на прикладі (можу спробувати виправити) . Зареєстровано в м. Золотоноша Черкаської...
  2. G

    Куплю Бекас 12-авто

    Куплю рушницю Бекас 12-авто в комплектації комбо. Дозвіл на руках. тел. 096 900 91 5о
  3. G

    Патронташ на 36 патронів

    Продам патронташ на 36 патронів, шкіряний, закритий. Стан на фото. Ціна 300грн Тел 096 900 91 5о
  4. G

    Продам дрібну дроб, недорого

    Дроб власного виробництва, з шиномонтажних грузиків. Роблю для власного використання, за декілька заходів назбиралося дрібної, якої сам не використовую. Переплавити ніби жалко, вирішив продати, та поповнити запаси свинця на наступний сезон. Розсортував на дві кучки приблизно: 1. №7-8 2,5кг 2...
  5. G

    Дроб №9

    Продам дроб №9 1986 року виготовлення. Є 6,5 кг. Хочу 450 грн. Поїде по Україні поштою (Інтайм Нова пошта Делівері) за рахунок покупця. Тел. (о96)9оо 91 50
  6. G

    Весы учебные ВГУ-1

    Продам весы учебные с полным комплектом гирек от 100гр до 10миллиграмм. Прошу 300 гривен. Оплата на карту Привата, дорога на покупателе. Тел о96 9оо 91 5о
  7. G

    Продам матриці для закривання патрона "зіркою".

    Продам дві матриці : одна для формування шалашика ножова (алюміній , латунь) - 200 грн друга для фінішного закриття (сталь) - 100 грн.
  8. G

    Продам дозатор пороху

    Продам дозатор пороху, стан на фото, з своєю роботою справляється нормально. Ціна 200 грн. Для оперативнішого звязку -мій тел. о96 9оо 91 5о Ігор.
Зверху