Результати пошуку

  1. B

    Ствол до Stoeger M2000

    Запчастину придбано, тему закриваю
  2. B

    Ствол до Stoeger M2000

    Я й не прошу офіційно. Від рушниць "комбо" при їх продажу чи здаванні в утиль постійно залишається другий ствол. В мене самого рем-870 комбо по документах при черговій перереєстрації вже давно "загубив" другий ствол. Інший випадок: при пошкодженні ствола новий придбають в магазині, одразу на...
  3. B

    Ствол до Stoeger M2000

    Ще актуально. Готовий купити довгий піддутий чи пошкоджений, під укорочення.
  4. B

    ТОЗ-БМ, ТОЗ-63 шарнір цівки або цівку в зборі

    Придбано, тема закрита.
  5. B

    ТОЗ-БМ, ТОЗ-63 шарнір цівки або цівку в зборі

    Все ще шукаю шарнір або ців'є в зборі. Купив від ТОЗ-Б 1949 року - не підійшло, вужче на кілька міліметрів. Хоча на моєму ММГ ТОЗ-Б 16к 1954 року розміри співпадають з БМ та 63. Можливо, воно від рушниці у 20 калібрі. Так що тепер можу запропонувати його на обмін.
  6. B

    Ствол до Stoeger M2000

    Куплю ствол до Стоеджер М2000. Бажано короткий, кульовий (без "парадоксу"), який йшов в комплекті при купівлі "комбо". Але варіант купівлі довгого також розгляну. +380676561980
  7. B

    ТОЗ-Б

    В принципі, згоден. Якщо узяти усю лінійку від ТОЗ-Б до ТОЗ-80, то її поділ на моделі чисто умовний. ТОЗ-Б, скажімо, 1908 року значно більше відрізняється від ТОЗ-Б 1948 року, аніж останній - від ТОЗ-63. Зміна назви моделі із ТОЗ-Б на ТОЗ-БМ, а потім на ТОЗ-63 - це чисто маркетинговий хід, по...
  8. B

    ТОЗ-Б

    А ось це якраз косметичні моменти. Всі конструктивні моменти, окрім свердловки стволів: довгий хвостовик, хрестоподібна прорізь на колодці і форма подушок - вже як на БМ.
  9. B

    ТОЗ-Б

    Свердловка стволів - не косметична штука. Чок-циліндр набагато універсальніший варіант, ніж чок-напівчок.
  10. B

    ТОЗ-Б

    Хороша рушниця. Це перехідний тип: від Б лише свердловка стволів, все інше вже як на БМ.
  11. B

    ТОЗ-БМ, ТОЗ-63 шарнір цівки або цівку в зборі

    Контактний номер О67-656-19-8О
  12. B

    ТОЗ-БМ, ТОЗ-63 шарнір цівки або цівку в зборі

    Куплю шарнір цівки (комплектний, зі штовхачем) на ТОЗ-БМ чи ТОЗ-63. Розгляну варіант також цівки в зборі (стан дерева не цікавить).
  13. B

    Цевье Тоз-54

    Добрий день! За 400 не віддасте?
  14. B

    Приклад Remington 870

    Добрий день! Ще в продажу?
  15. B

    Укорочення стволів ТОЗ БМ плюси-мінуси

    3200 - це важка? БМ, укорочена до 510 мм, важить 2800. Поняття "важкий" та "легкий" доволі суб'єктивні. Мені після рема 870 все воно легке. Але БМ легша і зручніша, в тому числі за рахунок тоншої шийки прикладу. Щодо "нах", то моя хуглу має три сфери використання: 1) Ковбойська стрільба (CAS) 2)...
  16. B

    Укорочення стволів ТОЗ БМ плюси-мінуси

    Хороша рушниця. Купність непогана, змінні звуження рулять. Якість виготовлення у турків на висоті, із тозівками не порівнюється. З недоліків: важкувата для таких розмірів, зовнішнє покриття на стволах не дуже стійке, потертості вже з'явилися.
  17. B

    Укорочення стволів ТОЗ БМ плюси-мінуси

    Я її купив ще у лютому 2019. Вище викладав посилання на свої теми на Револьверклабі з відстрілами і взагалі враженнями. І першим власником своєї турчанки я став, а на те, щоб бути першим власником рушниці вашого товариша - не претендую. Це так само абсурдно, як претендувати на те, щоб стати...
  18. B

    Укорочення стволів ТОЗ БМ плюси-мінуси

    От захотілося бути першим власником))). Ось така: https://stvol.ua/catalog/rushnicya-mislivska-huglu-hrz-black-s-s-12-51-sm/p6070
  19. B

    Укорочення стволів ТОЗ БМ плюси-мінуси

    Ну, насправді я хуглу все-таки купив. Вона приємна, новенька, підгонка там у турків на висоті, ніде слідів фрези немає, як на тозах... Але то таке. З конструктиву перевага турчанки лише у змінних звуженнях. Зате БМ легша і має зручніше руків'я.
Зверху