Результати пошуку

  1. K

    Продам МЦ 21-12 Пятизарядка

    Трохи потерта, так. Але стріляло воно мало. Носилось більше. 1976 р. ... Затвор - Ок. Дякую, пізніше знайду фото. Ціна обговорюється.
  2. K

    Продам МЦ 21-12 Пятизарядка

    Продаж: Рушниця МЦ 21-12, сейф, чохол, патронташ і тп. усе що на фото. Початок продажу - з кінця грудня. Усе офіційно. 1976 р. випуску. Один власник. Невеликий "настріл". Батько мав дві рушниці. МЦ в Україні більше носив, чим стріляв. До 1991 р. був геологом на Колимі, основне полювання - на...
  3. K

    Ножі.

    Схожий на Pohl Force Prepper One Outdoor (тут раніше теж вказаний). Ніби гарні "репілки" на Алі.
  4. K

    Іж-18, калібр 32.

    Рушничка "заброньована", є завдаток.
  5. K

    Іж-18, калібр 32.

    Щодо ствола - виміряю, напишу. Тех.паспорт не зберігся, хоча і один власник. На рухнок швидкості пострілів - ежектор викидає відмінно. Якщо узяти жменю патронів у руку - можливо... Є "ричажок", щоб ежектор НЕ викидав.
  6. K

    Іж-18, калібр 32.

    Ствол, якщо це може передати його вигляд. Виглядає - як звичайний ствол, хоча бачив я їх і небагато. Освинювання - ніби (може) незначне лишилось, чистив. У каналі ствола чітко видно (чітко виражені) кільця-циліндри, ніби усе симетрично і рівно. Нюансів огляду зеркальної поверхні не знаю...
  7. K

    Іж-18, калібр 32.

    Економна легка "малолітражка".
  8. K

    Іж-18, калібр 32.

    Мисливська гладкоствольна рушниця Іж-18, калібр 32. Офіційно. Разом із рушницею - більше 30 латунних гільз. + пижерубка, чохол. Загубилась мушка, але навіть не знаю, чи вона там потрібна. Власник - Київ. Зареєстрована - у Житомирській обл. На руках направлення на продаж. Ціна за таку, як є -...
Зверху