Результати пошуку

  1. WildWest

    Zeiss Victory HT 2,5x10x50 новый

    Продано
  2. WildWest

    Zeiss Victory HT 2,5x10x50 новый

    До 03.12.2021 супер цена... 35000 грн
  3. WildWest

    Zeiss Victory HT 2,5x10x50 новый

    Собственно продам новый Zeiss Victory HT 2,5x10x50, на оружии не стоял. Цена - 40000 грн Описание: Прицелы линейки Victory HT – самые светлые охотничьи оптические прицелы производства Carl Zeiss, устанавливающие новый, невиданный ранее, стандарт качества изображения благодаря инновационному...
  4. WildWest

    Продам карабин Blaser R93, cal. 223rem. и 222rem

    Та ничем не примечательный. Просто спросил, где нарезана резьба. Не продается, так не продается.
  5. WildWest

    Продам карабин Blaser R93, cal. 223rem. и 222rem

    222й из этой темы? https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/%D0%97%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%96-%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B8-blaser-r-93-%D0%BA-30-06-%D0%BA-222rem.82426/ Резьбу где нарезали?
  6. WildWest

    Продам приклад і цівйо Ata Аrms SP

    Тема заркита
  7. WildWest

    Продам приклад і цівйо Ata Аrms SP

    Ще в продажі.3500 грн
  8. WildWest

    Помогите определить марку и год выпуска ружья.

    Я не виключаю. Я просто не рузумію, чому вага співпадає, і чи був сенс на початку експлуатації, після ремонту, підганяти вагу під клейма. Це ж не бог зна яка рушниця, судячи з дописів вище, щоб заморачуватись і підганяти вагу. Також не зрозуміло, чому вагу підігнали, а зріз стволів не привели до...
  9. WildWest

    Помогите определить марку и год выпуска ружья.

    Мав на увазі, що по моїм замірам, реальний діаметр ствола на зрізі менший за вказаний на клеймах. Я наміряв в районі 16,1 там де мало би бути 16,9. Канал ствола сюдячи з клейм 17,1. Тому і не зрозуміло... Нутроміра на хазяйстві нема :( А як так вагу підігнали і навіщо? Ще розумію, якби рушниця...
  10. WildWest

    Помогите определить марку и год выпуска ружья.

    Зважив стволи.... Вага на фото. На клеймі 1,279, а по факту трохи більше. Важив з антабкою... Звуження пробував поміряти, штангель не дуже. Щось з ними не так зрозуміло як з вагою - по клеймам 16,9 та 17,0, а моїм штангелем канали стволів на зрізі значно менші. При "кастрації" мали б бути...
  11. WildWest

    Помогите определить марку и год выпуска ружья.

    Раз этот опус написан в моей теме, то видимо есть какие то претензии именно ко мне.. Ссылочку в студию, где я что то скрывал в теме, морозился с фото, и их вытягивали силой? Про фальшдоски написано на первой странице, а любое запрашиваемое фото появлялось тут в течении суток или времени...
  12. WildWest

    Помогите определить марку и год выпуска ружья.

    То поділіться думками.
  13. WildWest

    Помогите определить марку и год выпуска ружья.

    Не знаю, бо не підганяв, але думаю що обрізати частину ствола, це не шустанути і підігнати пару грам.
  14. WildWest

    Помогите определить марку и год выпуска ружья.

    На це можу відповісти тільки одне... Рушниця в мене на очах змалку, і за цей час стволи точно ніхто не обрізав. Чесно кажучи ніколи їх прискіпливо не оглядав до вчора, а як сфотографував, то і мені картинка не сподобалась, але виклав таки сюди, щоб знаючі люди підказали що до чого. Нажаль...
  15. WildWest

    Помогите определить марку и год выпуска ружья.

    Цей мій пост був 4 роки тому. Фактично заради нього я і зареєструвався на форумі, бо до того момент був тільки читачем. Але все тече і все міняється, то інколи проскакують думки продати цю рушницю,... або зауер, або обидві.... Думаю, наврядчи ці рушниці попадуть в продажу, але "николи не говори...
  16. WildWest

    Помогите определить марку и год выпуска ружья.

    Все правильно. А от чи варто, я навіть приблизно не уявляю, тому і з'явилась ця тема.
  17. WildWest

    Помогите определить марку и год выпуска ружья.

    Тут питань більше ніж відповідей. Поки за 4 роки тільки одна відповідь, рік виготовлення, а все інше так і залишилось невідомим.
Зверху