Результати пошуку

  1. Я

    Kriss Vector 9 mm.

  2. Я

    DPMS PCAR AR-15 11,5".

    Продам американський напівавтомат, куплений мною новим в 2015 році, в Ібісі. Після покупки був декілька разів перекомплектовагий, поки не лтримав бажаний результат (точний, легкий, сбалансований карабін для дома, пострілух, полювання). Від заводської комплектації лишився, апер, ловер, затвор і...
  3. Я

    Vortex Razor HD 1-6

    Продам один з найкращіх варіантів на арку, хоча як і загонник для полювання теж один з найкращіх не поступається за якістю ні німцям, ні австрійцям. Стан як новий(1 пристрілка в тирі). В комплекті швидкоз'ємний крон Vortex, вироблений в США. За весь комплект хочу 2000 дол. Приціл окремо 1850...
  4. Я

    Продам Sabatti Sabo 20 кал.

    Продам класичну італійку. Шукав горизонталку з двома спусковими крючками і пістолетним типом прикладу для полювання з лягавою. Знайшов Сабо з 66 см. Стволами циліндром з напором та напівчоком. Звуження фіксовані. Однак після купівлі вияснилось, що після Зауера 8 (одного з перших ружей ) я...
  5. Я

    Vortex PST 1-4 з кронштейном.

    Продам приціл Vortex PST 1-4, з кронштейном WARNE. Ціна для цивільних 880 дол. За комплект. Для силовіків, ЗСУ уступлю. Стан як новий. Коробка , папери все є. Пристріляний на 223 калібрі. Настріл з прицілом до 200 пострілів, виключно в умовах тиру.
  6. Я

    Hankook DynaPro HP 235/75 R16

    Шини були зняті з машини, майже одразу після автосалону, в зв'язку з купівлею більш зубатої гуми. Так і не знадобились. Зберігались в підвалі, шина не пересушена і не пластмасова. Без порізів і проколів. Комплект 4 шт. Ціна комплекта 4000 грн. Луцьк. Т.0503248833
  7. Я

    Ножі оригінал.

    Вирішив прорідити свою колекцію. Всі ножі оригінальні, купувались або в Ібісі, або в Стволі. Тема буде доповнюватись. 1.Нож Fallkniven "Tre Kronor de Luxe Hunter" Производитель: Fallkniven Страна производитель: Япония Общая длина, мм: 175 мм Толщина клинка, мм: 4,5 Твердость клинка, HRC: 62 Тип...
  8. Я

    Сошки Harris

    Оригінал. Низькі, без качалки. Легке б.в. Територіально Київ. Ціна 100 дол. Без торгу. 0503248833
  9. Я

    Carl Zeiss Duralyt 2-8x42 з кріпленням Blaser

    Продам Carl Zeiss Duralyt 2-8x42, в комплекті з кріпленням Blaser, виробництво германія, сітка 6(дуплекс), без підсвітки. Ціна 1150 дол. Кріплення окремо 300 дол. Приціл окремо не продаю. територіально Київ. т.0503248833
  10. Я

    Ліворукий Blaser R 93 270 Win.

    Продам Blaser в цікавому калібрі 270 Win. Ствол з ДТК. Ложе пластикове. Настріл до 200 пострілів в основному по мішенях. Без потертостей і затертостей. В майстерні з самого початку були зняті цілик і мушка, а також встановленна антабка для сошок. Карабін вчасно чистився і тільки якісними...
  11. Я

    Benelli Beccaccia 20/76.

    Продам полуавтомат лягашатника. Ствол 61 см. Вага 2450 г. Стан 2 чи 3 полювання. Є весь комплект з магазину плюс борчок виготовлений США. Я другий власник. Рушниця була придбана товаришом, і пролежала без діла 3 роки. Маю дві двадцятки, обидві подобаються, але мушу одну продать. Якщо одна...
  12. Я

    Bettinsoli Diamond De Luxe 20/76.

    Справжня італійка. В дуже гарному виконанні без циганщини. Гарний компоект 6 внутрішніх чоків, в т.ч. супра, 2 зовнішніх чоки, ствол стає з 71 см. в 76 см.(привіт гусям і нервовим зайцям:) ), змінний затильник, викрутка для заміни затильника, мастило, пластиковий кейс, того ж виробника, що...
  13. Я

    Продам Eotech 2-0

    Оригінал. Стан легке б.в. Повний комплект. Без зауважень по роботі. Управління з тильної сторони, без підтримки NV. Ціна 12900 грн. Територіально Києв. Т. 0503248833
  14. Я

    Нож Мєжов.

    Пропоную на розгляд шановного панства ніж відомої майстерні Мєжов. Клинок булат, ручка дерево з металевим відливом. Ціна хай буде 40 тис. грн. Не точився, не правився, не використовувався. Т. 0503248833 Київ. Не холодна зброя.
  15. Я

    LEUPOLD Mark 4 8.5-25x50 LR/T M5

    Продам приціл. Оригінал, стан відмінний. 1 пристрілка. Куплений у офіційного диллера" Ствол". Повний комплект, як з магазину. Територіально Київ. Тел. 0503248833 Ціна 46 тис. Грн.
  16. Я

    Продам Benelli Argo E 9.3×62

    Карабін товариша. Стан як новий, 1 виїзд на Сапсан, настріл 20 патронів. Зареєстрований. Дозвіл на реалізацію на руках. Віддача менша ніж на 12 калібрі, при цьому 9.3×62 є гарним стопером, головне влучити, далеко не побіжить:) Не робить фарш, як наприклад 30-06, і не дає таких рікошетів як 223...
  17. Я

    Продам Benelli Beccaccia

    Продам Benelli Beccaccia 12 кал. Ствол 61 см. Вага 2750 г. Прицільна планка карбон. Рушниця куплена мною в 2013 році новою для полювання з лягавою. Обирав після виїзду на стенд, порівнював з Вінчі, обрав цю. Рушниця д обре себе зарекомендувала в полюванні в лісі. Дуже легка і збалансована...
  18. Я

    FRANCHI Inertia Affinity 20/76

    Продам FRANCHI Inertia Affinity 20/76, ствол 710 мм. Мінімальний настріл. Справжній італієць. Корпорація Берета. Легка і збалансована інерційна рушниця. Висока планка. Причина продажу -маю іншу зброю, мало використовую. Добре стріляє кулею Ротвейл Екзакт. на 45-50 м. рівно в центр. Територіально...
  19. Я

    Серцевина Blaser R 93 ST

    Продам серцевину на кал. 308, 30-06 . Стан легке б.в. настріл до 300 пострілів. Територіально Луцьк, Київ. Продаю, бо купив ліворуку. Ціна 4800 грн. Т.0503248833 https://safari-ukraina.com/lichina-blaser-r93-standard-right/p176955/
Зверху