Результати пошуку

  1. Zenzin Sergei

    Продам вижлеця рг

    Нормальні собаки довго не затримуються
  2. Zenzin Sergei

    щенята РРГ

    Не вважаю себе досвідченим,але бачу ставка робиться на Грозу Балабаєнка і Залівая Сотника,які за дві в"язки дали бомбезних потомків,особисто моя думка,якщо не так,то нехай Богдан мене поправить.
  3. Zenzin Sergei

    Такса жорсткошерстна

    Продано!
  4. Zenzin Sergei

    Такса жорсткошерстна

    Продано!
  5. Zenzin Sergei

    Такса жорсткошерстна

    Можливий обмін на цуценя ягдтер"єра!
  6. Zenzin Sergei

    Такса жорсткошерстна

  7. Zenzin Sergei

    Такса жорсткошерстна

    Дякую, я знаю порядок оформлення паспорта мисливської собаки та родоводу!Але мене цікавить інше,чи нестиму я якусь відповідальність,за невчасне оформлення документів,та інші питання,які я задав раніше?
  8. Zenzin Sergei

    Такса жорсткошерстна

    Мене також цікавить питання:якщо щенячка дійсна 9 місяців,і її потім не поміняв на паспорт мисливської собаки,тоді які наслідки?Штраф;собака рахується,як без документів;чи взагалі з щенячкою можна приймати участь у виставках та виводках,змаганнях та випробуваннях?
  9. Zenzin Sergei

    Такса жорсткошерстна

    Дякую за роз"яснення.Приховувати нічого!
  10. Zenzin Sergei

    Такса жорсткошерстна

    І що,тепер собака в нору не лізтиме?Дякую за розуміння!
  11. Zenzin Sergei

    Такса жорсткошерстна

    Уважно читайте повідомлення А фото щенячки це не документи на молодого кобеля з тавром? ?
  12. Zenzin Sergei

    Такса жорсткошерстна

    Продам молодого кобеля такси жорсткошерстної,дата народження 15.03.2017 року,від робочих дипломованих батьків.Щен має тавро,ветпаспорт та всі щеплення.Полює,по верху голосить,працює в природній норі.Ціна 3000грн.Місце знаходження Полтавська область.Тел:0969638943
  13. Zenzin Sergei

    Підрощена вижловка УКГ

    Добавте літеру "д" в назву теми!;)
  14. Zenzin Sergei

    Сука ЗСЛ

    Продана!
  15. Zenzin Sergei

    Сука ЗСЛ

    Сука успішно працює як поверху так і на воді та очереті.
  16. Zenzin Sergei

    Изменение стоимости членских взносов по областям в 2017

    Ще одне питання:людина 4 роки не платила внески,її виключили з УТМР,чи повинен він для вступу платити внески за всі "пропущені" роки,чи тільки вступний та членський за цей?Дякую!
  17. Zenzin Sergei

    Изменение стоимости членских взносов по областям в 2017

    Є якісь строки обмеження для сплати членських взносів,чи можна на протязів року?
Зверху